×

Вхiд до iнтернет-банкiнгу

AP Online AP Bank
Вхід Iнтернет-банкiнг для приватних осiб
AP Business Online AP Business Online
Вхід Iнтернет-банкiнг для бiзнесу
Recall
Ощадна картка

Ощадна картка

 • до 10% річних на залишок за рахунком
 • безкоштовні безготівкові розрахунки
 • оплати в один дотик з технологією payWave
 • безкоштовне поповнення

З метою зменшення можливих фінансових втрат, що можуть бути пов'язані з підробкою або шахрайським використанням платіжної картки або її реквізитів, Банк встановив обмеження на суми операцій, що можуть бути проведені за допомогою картки. Дані обмеження встановлені з урахуванням потенційного ризику в залежності від типу операції (оплата або зняття готівки), країни, у якій проводиться операція, а також типу товарів/послуг, що оплачуються за допомогою картки.

Добові ліміти, встановлені за картками АТ «АП БАНК»:

 • Отримання готівки в банкоматах – еквівалент 400 дол. США, 10 операцій;
 • Розрахунки у торговій мережі та Інтернет – еквівалент 1000 дол. США, 10 операцій;
 • Отримання готівки в касах банку – в межах залишку на рахунку;
 • Операції через банкомат (платежі) – еквівалент 400 дол. США,10 операцій;
 • Перекази через банкомат та Інтернет – еквівалент 400 дол. США,10 операцій.

За бажанням Ви можете збільшити добовий ліміт, зателефонувавши до Центру обслуговування Клієнтів за номерами:
0 800 505 555 (безкоштовно по Україні), +380 (44) 290 93 10.

Максимально можливі добові ліміти:

 • Отримання готівки в банкоматах – еквівалент 2 500 дол. США, 20 операцій;
 •  Розрахунки у торговій мережі та Інтернет – еквівалент 2 500 дол. США, 20 операцій;
 • Перекази через банкомат – еквівалент 400 дол. США, 10 операцій;
 • Перекази через Інтернет – еквівалент 1 000 дол. США, 10 операцій.

Для встановлення індивідуальних лімітів потрібно звернутися до відділення АТ «АП БАНК».

АТ "АП БАНК" обслуговує платіжні картки міжнародної платіжної системи VISA.

Всі платіжні карти, що випускаються Банком, є міжнародними і їх можна використовувати для отримання готівкових коштів у банкоматах і оплати товарів і послуг в точках, де присутній логотип міжнародної платіжної системи Visa.

Якщо Вам необхідна карта для поїздки за кордон або для розрахунків в інтернеті на закордонних сайтах, пропонуємо Вам декілька корисних порад:

- якщо валюта країни євро, рекомендуємо користуватися карткою в євро, якщо валюта країни долар США - карткою в доларах. Таким чином, Ви виключаєте комісію за конвертацію;

- поповнити валютний картковий рахунок може тільки власник рахунку, поповнити картковий рахунок у гривні може будь-яка фізична особа. Таким чином, якщо у Вас може виникнути необхідність у поповненні карткового рахунку третіми особами - рекомендуємо користуватися карткою у гривні;

- якщо валюта країни відмінна від долара США або євро, рекомендуємо користуватися карткою в доларах США. Валюта розрахунків МПС Visa - долар США і ви зможете уникнути курсових втрат з подвійної конвертації;

- при оплаті карткою за покупки або знятті готівки в банкоматах за кордоном рекомендуємо вибирати як розрахункову національну валюту країни. Це дозволить Вам уникнути курсових втрат з подвійної конвертації.

Алгоритм розрахунку суми блокування / списання коштів при здійсненні операцій у разі, якщо валюта транзакцій відрізняється від валюти карткового рахунку:

- в момент здійснення операції на картковому рахунку блокується сума з урахуванням курсу валюти (МПС та/або Банку), встановленого на день здійснення операції, в залежності від валюти операції та валюти рахунку, а саме:

  • якщо валюта операції співпадає з валютою рахунку, то блокується сума в валюті операції;

  • якщо валюта операції не співпадає з валютою рахунку та валюта рахунку співпадає з валютою долари США, то сума блокується в валюті долари США по курсу МПС;

  • якщо валюта операції не співпадає з валютою рахунку та валюта рахунку не співпадає з валютою долари США, то сума операції конвертується по курсу МПС у валюту долари США, а з валюти долари США по курсу Банку конвертується у валюту рахунку та блокується.

- списання коштів з карткового рахунку, за правилами МПС, відбувається протягом 2-10 днів після здійснення операції за розрахунковим курсом, чинним на день списання коштів з карткового рахунку.

Sms-повідомлення направляється в момент блокування суми.

У зв'язку з тим, що існує різниця між часом блокування суми на рахунку і її фактичним списанням, можливе виникнення різниці між сумою заблокованих і списаних з рахунку коштів.

Розмір комісії за проведення конвертації валют за картковими рахунками визначений Тарифами банку.

З курсом конвертації валют МПС Visa Ви можете ознайомитися тут.

Агропроспреріс Банк входить в банкоматну мережу «Радіус», яка налічує майже 200 банкоматів у Києві та понад 1500 банкоматів по всій Україні.

Для карток, емітованих Агропросперіс Банком, отримання готівки в банкоматах банків-партнерів, які входять в мережу «Радіус», - безкоштовне.

Перелік банків-партнерів мережі «Радіус»

Перелік банкоматів мережі «Радіус»