Вхiд до iнтернет-банкiнгу
AP Online AP Bank для приватних осiб
Вхід Детальніше
Download from Google Play store Download from Apple App Store
AP Business Online AP Business Online для бiзнесу
Вхід Детальніше
Про банк
Акціонер Банку

Агропросперіс Банк – це банк із 100% іноземним капіталом США та Європи. Єдиним акціонером банку є компанія Agro Holdings (Ukraine) Limited, якою опосередковано володіє фонд NCH Agribusiness Partners II, L.P. Інвестори фонду – відомі міжнародні інститути США та Європи, зокрема Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Фонд NCH Agribusiness Partners II, L.P входить у групу інвестиційних фондів під управлінням NCH Capital Inc. (США). Заснована 1993 року, NCH Capital управляє інвестиціями у розмірі понад 3 млрд доларів США через штаб-квартиру у Нью-Йорку та 10 регіональних офісів у Східній Європі та Південній Америці.

Акціонер Банку
Агрофінансування
Агрофінансування

Агропросперіс Банк – професіонал в агросфері, який спеціалізується на фінансуванні малих і середніх агровиробників із площею земель від 100 га.

З 2016 року Агропросперіс Банк першим серед українських банків почав кредитувати під аграрні розписки, спростивши доступ до фінансування фермерам, які не мають достатньо застави для отримання класичної позики в потрібному обсязі.

Банк вирізняє глибока агроекспертиза та відповідальний підхід до фінансування. Ми банк, створений аграріями для аграріїв, і ми розуміємо усі особливості, ризики та проблеми сільськогосподарського бізнесу.

Українські фермери обирають нас вже 7 років. Ми виправдовуємо довіру, підтримуємо кожного клієнта і кожному йдемо назустріч.

Історія банку

Інвестор банку NCH Capital – один з найбільших у світі інвесторів-операторів аграрного бізнесу. Завдяки інноваційним підходам, стійкому агровиробництву та ефективній логістиці NCH забезпечує їжею мільйони людей по всьому світу. В Україні NCH Capital побудував успішний агробізнес під брендом Агропросперіс, який обробляє 300 тис. га землі й поставляє на експорт понад 3 млн тонн зерна щорічно.

З метою підтримки та розвитку сільського господарства України у 2015 році NCH Capital створив Агропросперіс Банк, який фінансує малих і середніх агровиробників – сегмент, що до цього майже не розглядався банками через брак застави або кредитної історії. Завдяки Агропросперіс Банку невеликі українські виробники зерна нарешті отримали доступ до фінансових ресурсів у достатньому обсязі.

16 липня 2015 року Agro Holdings (Ukraine) Limited, дочірня компанія NCH Capital, уклала угоду з придбання ПАТ «Астра Банк», зареєстрованого 2007 року, а у 2015-му визнаного неплатоспроможним. Таким чином, американський NCH став першим і на сьогодні єдиним в Україні іноземним інвестором, який придбав неплатоспроможний банк і успішно відновив його діяльність.

У лютому 2016 року Агропросперіс Банк першим в Україні оформив фінансову аграрну розписку, і з того часу надав малим та середнім фермерам понад 1 млрд гривень під заставу майбутнього врожаю.

2017 року банк почав приймати депозити та розвивати сервіси для фізичних осіб, пропонуючи клієнтам надійність банку з іноземним капіталом у поєднанні із вигідними умовами обслуговування. У грудні того ж року Рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» присвоїло Агропросперіс Банку довгостроковий кредитний рейтинг на інвестиційному рівні uaAA, що характеризує дуже високу кредитоспроможність, та найвищий рейтинг надійності депозитів ua1 за національною шкалою.

 

МІСІЯ БАНКУ

Назва «Агропросперіс» складається з частин агро та просперіс (від англ. prosperity – процвітання) й відображає головну мету банку — сприяти процвітанню українського агросектору. Закладені в назві сенси продовжує слоган банку: «Американський капітал для процвітання України».

Місія Агропросперіс Банку – фінансувати малих і середніх виробників експортної агропродукції, пропонуючи максимально адаптовані до аграрного бізнесу кредитні продукти, щоб допомогти їм та сільському господарству України в цілому підвищити прибутковість, стійкість та ефективність.

 

ВІДЗНАКИ БАНКУ

  • 2024 р. — призер номінації "Найкращий депозит" за результатами премії FinAwards від Мінфін та Finance.ua
  • 2022-2023 рр. — переможець у номінаціях "Банк-лідер за надійністю заощаджень для фізичних осіб" та "Найкращий банк для агробізнесу" на Всеукраїнському конкурсі «Банк Року» від International Financial Club "Bankir"
  • 2022 р. — переможець рейтингу «Банки 2022 року» від Фінансового клубу в номінаціях «Ощадний банк для населення» та «Корпоративний банк»
  • 2021 р. — переможець рейтингу банків-членів НАБУ в номінації «Вузькоспеціалізований банк»
  • 2019-2021 рр. — переможець у номінації «Лідер з кредитування агробізнесу» на Всеукраїнському конкурсі «Банк Року» від International Financial Club "Bankir"
  • 2020 р. — переможець рейтингу «Банки 2020 року» від Фінансового клубу в номінації «Чистий банк».
Менеджмент Правління
Наглядова рада
Голова Наглядової ради:

Кутова Антоніна Іванівна

Члени Наглядової ради:

Кирпа Юлія Сергіївна

Савва Валерій Юрійович

Угляниця Іван Степанович

Дубогриз Євген Павлович

Кар'єра

Запрошуємо вас до дружної команди Агропросперіс Банку!

У нас на вас чекають цікаві задачі й не менш цікаві колеги, доброзичлива атмосфера, та, звичайно, натхнення і можливості для вагомих звершень.

Ми поважаємо право кожного на особисту думку та особисте життя, а почуття гумору для нас таке ж цінне, як почуття відповідальності. В Агропросперіс Банку демократія перемагає бюрократію, довіра успішно замінює тотальний контроль, а індивідуальність важить більше ніж дрескод та інші формальності.

Якщо ви любите плідно працювати та хочете отримувати від роботи не лише матеріальне задоволення, тоді, ймовірно, нам з вам в одному напрямку.

Розфарбуйте свої будні разом з Агропросперіс Банком – приєднуйтеся до нашої команди і ви будете починати кожний робочий день з радістю!

 

Наші вакансії

На даний момент в банку немає вакансій.

Кар'єра AP Bank
Контакти
Контакт-центр

0 800 300 170 (безкоштовно по Україні)

+38 (044) 392 93 73 (за тарифами вашого оператора зв'язку)

+38 (044) 299 76 91 (за тарифами вашого оператора зв'язку)

+38 (067) 625 25 38 (для спілкування у Viber та Telegram)

Підтримка платіжних карток 0 800 505 555 (безкоштовно по Україні)
+38 (044) 290 93 10
Гаряча лінія довіри (комплаєнс) +38 067 7 300 177
compliance@ap-bank.com
Електронна пошта bank@ap-bank.com
Пресслужба pr@ap-bank.com
Юридична та поштова адреса бульв. В. Гавела, 6, корп. 3, м. Київ, 03124
Режим роботи

понеділок - четвер 9:00-18:00, п'ятниця 9:00-16:45

Реквізити банку
Повна назва АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «АГРОПРОСПЕРІС БАНК»
Скорочена назва АТ «АГРОПРОСПЕРІС БАНК»
Код банку (МФО) 380548
Код ЄДРПОУ 35590956
Індивідуальний податковий номер 355909526548
Витяг з реєстру платників ПДВ 1926594500017
Рахунок IBAN

UA513000010000032000118501026

у Національному банку України

Партнери

Страхові та оціночні компанії

Перелік акредитованих страхових та оціночних компаній. Детальніше →

 

 

Ми використовуємо файли cookies для роботи сайту та оптимізації послуг. Користуючись сайтом, Ви погоджуєтеся на використання файлів cookies.