Вхiд до iнтернет-банкiнгу
AP Online AP Bank для приватних осiб
Вхід Детальніше
Download from Google Play store Download from Apple App Store
AP Business Online AP Business Online для бiзнесу
Вхід Детальніше

АТ «АГРОПРОСПЕРІС БАНК» високо цінує свою репутацію надійної та прозорої фінансової установи та дотримується у своїй діяльності найвищих стандартів комплаєнс-вимог чинного законодавства України, нормативно-правових актів Національного банку України та ринкових стандартів, правил добросовісної конкуренції, корпоративної етики та запобігання конфлікту інтересів.

З цією метою в Банку запроваджена система управління комплаєнс-ризиком, що здійснюється на трьох лініях захисту та забезпечує мінімізацію ймовірності виникнення подій, що можуть негативно вплинути на результати діяльності Банку, та перешкоджають залученню працівників до неправомірної діяльності.

 

Кодекс корпоративної етики АТ “АГРОПРОСПЕРІС БАНК”

Політика запобігання конфліктам інтересів в АТ «АГРОПРОСПЕРІС БАНК»

 

Співробітники АТ «АГРОПРОСПЕРІС БАНК» здійснюючи свою діяльність забезпечують управління конфліктами інтересів із врахуванням необхідності недопущення ситуацій, коли у їх діях, діях їхніх близьких осіб виникають суперечності між їх особистими інтересами і посадовими обов'язками, що впливають на добросовісне виконання ними своїх повноважень.

Якщо Вам стали відомі факти неналежних дій працівників нашого Банку, або дій за їх участю, такі як: неналежна поведінка працівників Банку, що може зашкодити Банку або його репутації, зокрема шахрайство або корупція в Банку, зловживання подарунками, використання службового становища у власних інтересах або інтересах третіх осіб, неправомірне розкриття банківської та/або комерційної таємниці, а також спроб на вчинення таких дій, ми просимо вас повідомляти про відомі вам факти порушень будь-яким з нижче перерахованих способів:

  • на поштову адресу: 03124, бульв. В. Гавела, 6, корп. 3, Управління комплаєнс;
  • на електронну скриньку Управління комплаєнс - compliance@ap-bank.com;
  • через Форму зворотного зв'язку за темою «Повідомлення про неналежні дії».

 

Кожне повідомлення обов'язково буде оброблено із забезпеченням конфіденційності вашого звернення.

Під час здійснення звернення передбачена можливість відправляти повідомлення анонімно, але якщо ви залишите контактну інформацію, це дозволить при необхідності зв'язатися з вами для уточнення даних з метою більш ретельного розслідування комплаенс-інцидентів.

Звертаємо Вашу увагу, що скарги щодо якості обслуговування в АТ «АГРОПРОСПЕРІС БАНК» не відносяться до інцидентів комплаєнс-ризику, та приймаються через Форму зворотного зв'язку за темою «Якість обслуговування» або за телефонами цілодобової підтримки, вказаними у розділі «Контакти» сайту Банка.

Ми використовуємо файли cookies для роботи сайту та оптимізації послуг. Користуючись сайтом, Ви погоджуєтеся на використання файлів cookies.