Індивідуальні сейфи – найбезпечніше місце для Ваших цінностей

Великі суми готівки, колекції дорогих монет, коштовні прикраси, сімейні реліквії, важливі документи, твори мистецтва – такі цінні речі безперечно потребують додаткового захисту. Кожен власник коштовних речей прагне узбезпечити й зберегти свою власність і спокійно жити та спокійно спати, знаючи, що усі його цінності знаходяться в надійному місці під надійним захистом.

Чи безпечно зберігати вартісні речі дома

Мій дім – моя фортеця. Ми намагаємося зробити наші домівки безпечними, захищеними і неприступними. Однак, яких би зусиль ми не докладали, наш найнадійніший домашній сховок завжди поступатиметься найпростішому банківському депозитарію. До того ж, витрати зусиль та коштів на професійні домашні засоби захисту в рази перевищать вартість оренди банківського сейфа. Індивідуальна банківська скринька – це ваш особистий сейф під охороною та захистом банку, ваше секретне місце, про яке знаєте тільки ви й вміст якого теж відомий тільки вам.

Чому банківська ячейка безпечніша

Індивідуальні сейфи розміщуються в спеціальному банківському сховищі, технічний стан якого відповідає вимогам стандарту ДСТУ EN 1143-1. Такі приміщення відповідають ряду конструктивних вимог, які унеможливлюють несанкціоноване проникнення, й обов’язково забезпечені системами кількарівневої тривожної сигналізації та цілодобового відеоспостереження. Індивідуальні банківські сейфи мають високу стійкість до злому та вогнетривкість.

Коли варто орендувати банківський сейф

  • Якщо ви колекціонуєте цінні речі, предмети мистецтва або зберігаєте сімейні реліквії;
  • Якщо ви здійснюєте операції з нерухомим або рухомим майном – в період, коли ви вже продали своє майно або назбирали потрібні кошти на придбання нового, але ще підбираєте варіанти чи очікуєте на угоду купівлі;
  • Якщо ви будете певний час відсутні у вашому помешканні – наприклад, плануєте відпустку, тривале відрядження або тимчасове проживання в іншому місці;
  • Якщо доступ до вашого житла матимуть сторонні люди – наприклад, ви живете в орендованій квартирі або проводите ремонтні роботи у себе вдома, які тривають не один місяць;
  • Якщо існує ризик пошкодження житла внаслідок стихійного лиха або бойових дій – особливо актуально в наші складні часи;
  • Якщо ви просто хоче бути 100% впевненими у цілості й неушкодженості своїх цінностей.

Одним словом, є безліч ситуацій, в яких розумне і оптимальне рішення – це саме банківська ячейка, ціна оренди якої є незрівнянно нижчою ніж вартість ваших цінностей.

Чим зручна скринька в банку для збереження готівки

Банківські ячейкиІдеальне місце для збереження грошових коштів – це депозит в банку, який приносить вам гарантований додатковий дохід. Однак, цей варіант не завжди підходить, й іноді все ж таки зручніше зберігати кошти в банківському сейфі. Декілька переваг, які мають індивідуальні сейфи:

  • Суму розміщення коштів обмежує лише обраного розміру банківська комірка, банк при цьому не знає, скільки саме грошей ви зберігаєте. До того ж вам не потрібно підтверджувати джерела походження коштів;
  • Ви можете забрати усю готівку у будь-який момент, тоді як гроші на депозитних рахунках ви отримаєте лише по закінченню терміну вкладу, а зняття з поточних рахунків зазвичай обмежене лімітами видачі на день, особливо це стосується іноземної валюти;
  • У випадку, якщо банк буде визнано неплатоспроможним, ви так само зможете забрати усі ваші цінності одразу, а не чекати виплати від Фонду гарантування.
Вхiд до iнтернет-банкiнгу
AP Online AP Bank для приватних осiб
Вхід Детальніше
Download from Google Play store Download from Apple App Store
AP Business Online AP Business Online для бiзнесу
Вхід Детальніше
Сертифіковані сейфи та цілодобова охорона
Сертифіковані сейфи та цілодобова охорона
Конфіденційність та захист приватності
Конфіденційність та захист приватності
Вигідні умови та гнучкі терміни від 15 діб
Вигідні умови та гнучкі терміни від 15 діб

Скринька в банку – це металевий сейф для зберігання цінностей, який розташований у спеціально обладнаному сховищі та обладнаний замком підвищеної надійності. Оренда банківської скриньки – це зручне, надійне та конфіденційне зберігання важливих документів, цінних паперів, коштовностей, готівкових коштів та інших цінностей.

Ви спокійні та впевнені у безпеці Ваших найцінніших речей, коли вони під професійним захистом в індивідуальному сейфі Агропросперіс Банку.


 

Переваги оренди банківського сейфу в Агропросперіс БанкуІндивідуальні банківські сейфи

Безпека

Індивідуальні сейфи розміщені в спеціальному сертифікованому банківському сховищі, обладнаному найсучаснішими охоронними системами для цілодобового захисту ваших цінностей.

Комфорт

Зручне окреме приміщення для персональної роботи з індивідуальним сейфом. Можливість доступу до сейфа довіреної особи або укладання угоди для спільного використання двома особами.

Привабливі умови

Вартість оренди – від 13 грн на добу, без жодних додаткових комісій.

Вибір розмірів

Оптимальний розмір банківської скриньки саме під ваші потреби – висотою від 5 до 30 см.

Гнучкі терміни

Орендуйте банківський сейф на термін від 15 днів до 2 років з можливістю пролонгації. Чим довший термін, тим менша вартість.

Можливість передати права

Ви можете передати права користування сейфом по довіреності іншій особі.

Конфіденційність

Вміст сейфа відомий тільки вам. Ніхто крім вас або вашої довіреної особи не зможе скористатися індивідуальним сейфом.


Забронювати сейф

 

Як орендувати скриньку в банку?

 

  • Забронюйте сейф через форму на сайті, за телефоном відділення або безпосередньо у відділенні.

  • Завітайте у відділення з документами, що посвідчують особу.

  • Укладіть договір про надання послуги з оренди індивідуальної сейфової скриньки та необхідні довіреності за бажанням.

  • Здійсніть оплату за оренду сейфу за весь період оренди та заставу за ключ.

  • Отримайте доступ у будь-який зручний для вас час протягом режиму роботи відділення.

 

Тарифи на оренду скриньки в банку

для приватних клієнтів та суб'єктів господарювання

 

м. Київ, вул. Р. Окіпної, 4, ст.м. Лівобережна 

Тарифи

Замовити скриньку за телефонами: +38 (044) 392 93 98, +38 (067) 150 90 68 (Viber, Telegram)

 

м. Київ, бульв. В. Гавела, 6, корп. 3, ст.м. Берестейська

Тарифи

Замовити скриньку за телефонами: +38 (044) 392 93 91, +38 (067) 150 90 69 (Viber, Telegram)

 

м. Львів, вул. Томашівського, 7

Тарифи

Замовити скриньку за телефонами: +38 (032) 229 57 10, +38 (067) 150 91 01 (Viber, Telegram)
 

 

Клієнти, які обслуговуються в рамках пакету послуг Prosperity, отримують 50% знижки до діючих тарифів

 

Типовий договір

Забронювати сейф

 

Що можна зберігати в сейфі

У сейфі можна зберігати грошові кошти, документи, ювелірні вироби, вироби з дорогоцінних металів, акції та інші цінні папери, предмети мистецтва, електронні інформаційні носії, дипломи та свідоцтва, документи на право власності, ділові папери, сімейні реліквії, нагороди, а також особисту й робочу кореспонденцію.

 

Що заборонено зберігати в сейфі

Згідно з законодавством України в банківському сейфі заборонено зберігати будь-які предмети або матеріали, які створюють потенційну небезпеку і можуть нанести шкоду працівникам та клієнтам банку, приміщенню і обладнанню сховища або навколишньому середовищу. До таких предметів відносяться:

  • пожежо-, вибухонебезпечні та легкозаймисті речовини;
  • хімічні, отруйні, токсичні та радіоактивні речовини;
  • наркотичні засоби;
  • зброю, боєприпаси, вибухові матеріали;
  • речовини, що різко пахнуть, зокрема в аерозольних упаковках;
  • предмети, які створюють сильні електричні та магнітні поля;
  • інші речі, що можуть нанести шкоду.
Часті запитання

Документи для оренди банківського сейфу

  • Для фізичних осіб – паспорт та реєстраційний номер облікової картки платника податків.

  • Для суб’єктів господарювання – копії належним чином зареєстрованих установчих документів з усіма змінами та доповненнями, відомості з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб- підприємців і громадських формувань та документи представника - паспорт, реєстраційний номер облікової картки платника податків та  документи щодо повноважень особи на укладання договору.

Чи можна надати право користуватися сейфом іншій особі

Під час укладання договору або в період його дії ви маєте право дозволити користуватися сейфом третій особі на підставі належним чином засвідченої довіреності.

Для оформлення довіреності ви можете звернутися до нотаріуса або безпосередньо до відділення банку разом з особою, на яку буде укладатись довіреність. Ви та довірена особа повинні мати з собою паспорт та податковий код (РНОКПП). Оформлена довіреність зберігається в банку разом з договором.

Чинність довіреності припиняється внаслідок закінчення строку її дії та завершення дії договору, а також внаслідок скасування особою, яка її видала або відмови особи, якій видана довіреність, про що необхідно надати банку відповідні документи.

Як регулюється доступ до банківської ячейки

Ви можете користуватися індивідуальним сейфом у будь-який час у години роботи відділення без обмежень щодо кількості відвідувань протягом дії договору.

Доступ до сейфа надається після перевірки документа, що посвідчує особу, та його звірки з даними, зазначеними в договорі. У разі доступу довіреної особи також перевіряється довіреність на право користування.

Кожне відвідування обов’язково фіксується у журналі із зазначенням дати та часу та завіряється підписом клієнта або довіреної особи.

Як можна оплатити послуги оренди

Оплата послуг з оренди індивідуальних сейфів здійснюється відповідно до чинних тарифів у готівковій або безготівковій формі. Вартість оренди банківської скриньки залежить від терміну: чим довший термін оренди, тим дешевшою буде плата в перерахунку на один день користування коміркою.  Клієнт вносить попередню оплату за весь строк оренди у день підписання договору та сплачує заставу за ключ.

Чому зараз банківські скриньки стають більш популярними

У сучасних нестабільних умовах, коли зростають безпекові ризики та ймовірність вимушеної зміни місця проживання, багато українців обирають банківські комірки як надійний спосіб зберігання цінностей. Банківські сейфи забезпечують високий рівень захисту для найважливіших речей незалежно від місця перебування клієнта.

Що робити, якщо було втрачено ключ

У разі втрати або пошкодження ключа або комплекту ключів від індивідуального сейфу чи пошкодження замка сейфу необхідно подати до банку відповідну заяву.

Якщо пошкодження унеможливлює доступ до сейфу, банк проводить аварійне відкриття сейфу в присутності клієнта та відповідальних осіб, після чого клієнт забирає свої цінності. Банк здійснює стягнення на суму заставної плати та якщо цієї суми недостатньо для покриття витрат банку, клієнт додатково компенсує банку різницю або сплачує комісію згідно тарифів банку.

Після заміни замка клієнт може отримати новий комплект ключів, сплативши заставну вартість за новий комплект. За наявності вільних сейфів клієнт також може укласти новий договір і скористатися іншою скринькою.

Що буде з цінностями, якщо по закінченню договору за ними ніхто не прийшов

Якщо клієнт не забирає свої цінності з індивідуального сейфу та не повертає комплект ключів протягом 60 днів після закінчення дії договору, банк відкриває сейф без присутності клієнта, вилучає цінності зі скриньки, про що обов’язково складається акт з описом цінностей.

Вилучені цінності запаковуються, опломбовуються та передаються на  зберігання до сховища банку. Про факт відкриття сейфу та вилучення цінностей банк надсилає клієнту повідомлення протягом 3 робочих днів. Коли клієнт звертається за цінностями, вони видаються йому після перевірки цілісності пломби та вмісту пакування з вилученими цінностями з підписанням акту про повернення цінностей та за умови компенсації Клієнтом повної вартості витрат банку на заміну замка та/або сплати комісії банку згідно діючих на момент звернення тарифів.

Таким чином, цінності залишаються на зберіганні в банку до моменту звернення клієнта, і банк несе відповідальність за їхнє збереження.

Попередження

Можливі наслідки для клієнта в разі користування банківською послугою або невиконання ним обов'язків згідно з договором про надання цієї банківської послуги:

- уклавши з банком договір про надання в тимчасове користування індивідуального сейфу для зберігання цінностей, клієнт зобов'язується здійснювати оплату відповідних банківських послуг згідно тарифів Банку;

- банк зобов’язується здійснити розкриття сейфу, зробити опис цінностей та передати їх на зберігання в сховище, у випадку неявки клієнта в банк для повного звільнення індивідуального сейфу протягом 60 днів після дати закінчення договору;

- у разі нез’явлення клієнта для отримання цінностей до закінчення строку дії договору, клієнт сплачує на користь Банка вартість послуги з надання у користування індивідуального сейфу та пеню в розмірі 1 (Один) відсоток вартості послуг, за кожен день нез’явлення;

- у разі неповернення клієнтом в строк, визначений договором, ключа від сейфу, заставна вартість ключа не повертається;

- витрати, пов’язані з розкриттям сейфа, заміною замка і ключів, пошкодженням клієнтом сейфу відшкодовуються за рахунок суми забезпечення, а у випадку, якщо суми забезпечення недостатньо для покриття витрат банк має право компенсувати витрати за рахунок клієнта.
Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).

Банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом.

Клієнт має право відмовитися від договору про надання фінансових послуг, якщо таке право передбачене умовами договору, але до початку надання будь-якої послуги за таким договором та до початку надання послуги за будь-яким іншим договором, який пов'язаний із виконанням зобов’язань за договором про надання фінансових послуг, від якого Клієнт має намір відмовитися. Клієнт може реалізувати своє право на відмову від договору про надання фінансових послуг шляхом подання до Банку заяви про розірвання договору про надання фінансових послуг.

Клієнти банку мають можливість відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.

Ми використовуємо файли cookies для роботи сайту та оптимізації послуг. Користуючись сайтом, Ви погоджуєтеся на використання файлів cookies.