Агропросперис Банк Головний офіс Agroprosperis Bank
27-Т (літ. А), вулиця Дегтярівська 04119 Київ, Україна
Телефон:+38 044 392 93 91
×
Вхiд до iнтернет-банкiнгу
AP Online AP Bank Iнтернет-банкiнг для приватних осiб
Вхід Детальніше
Download from Google Play store Download from Apple App Store
AP Business Online AP Business Online Iнтернет-банкiнг для бiзнесу
Вхід Детальніше
для виробників із площею земель від 100 га
перший внесок від 0%
на термін до 7 років
без витрат на оцінку та страхування застави

Як вигідно придбати с/г техніку

Доступним та вигідним механізмом придбання сільгосптехніки є спільні партнерські програми банків та компаній-продавців техніки. За даними програмами діють пільгові відсоткові ставки – нижчі, ніж за класичного кредитування аграріїв.

Що можна придбати

Агропросперіс Банк пропонує своїм клієнтами рекордні 36 партнерських програм із провідними виробниками і постачальниками с/г техніки та обладнання, насіння, агрохімії, палива – Lemken, Syngenta, Poettinger, Техноторг, Амако, Лозівські Машини тощо.

Ви можете вигідно придбати багатофункціональні посівні комплекси, навісні плуги, трактори, комбайни елеваторне обладнання всесвітньо відомих брендів і українських виробників. Програми поширюються, як на нову, так і вживану техніку, яку реалізують партнери.

Умови кредитування

За програмами Агропросперіс Банку Ви можете придбати сільгосптехніку за зменшеною відсотковою ставкою на термін до 7 років та без обов’язкового першого внеску за умови додаткової застави у формі аграрної розписки.

Для оформлення кредиту ми не вимагаємо оцінки і страхування застави. Відсутність обов’язкового страхування зберігає Вам час і гроші – не лише у момент оформлення кредиту, але й протягом всього терміну дії кредитного договору, оскільки зазвичай техніку потрібно щорічно перестраховувати.

Графік погашення кредиту визначається відповідно до сезону з можливістю відтермінування платежу до 11 місяців, а у разі дострокового погашення додаткова комісія не стягується.

Хто може скористатися партнерськими програмами

Ви можете отримати кредит в Агропросперіс Банку, зокрема за партнерськими програмами, якщо обробляєте від 100 га землі, маєте досвід у сільському господарстві від трьох років та вирощуєте основні експортні культури – пшеницю, кукурудзу, соняшник, сою і ріпак.

Ми фінансуємо в 14 областях України – Вінницькій, Хмельницькій, Полтавській, Харківській, Сумській, Чернігівській, Київській, Житомирській, Черкаській, Кіровоградській, Тернопільській, Львівській, Рівненській і Волинській.

Підбір оптимальної техніки

Важливо, що Ви можете звернутися до Агропросперіс Банку не лише із запитом на кредит, а й за консультацією, яку саме техніку краще придбати. Ми разом проаналізуємо Вашу реальну потребу у техніці та знайдемо оптимальну модель, яка найкраще підійде саме Вашому господарству. Це можливо завдяки тому, що Агропросперіс Банк знаходиться у постійному контакті з менеджерами партнерів та знає  найкращі пропозиції, які діють на сьогодні. Суттєвою перевагою є те, що ми підберемо не просто модель, оптимальну з точки зору агровиробництва, а й оптимальної вартості, яку Ви зможете виплатити і яка не перевантажить Ваш бізнес.

Потрібна порада або більш детальна інформація? 

Аукціон агротехніки

Купуйте вживану сільгосптехніку на аукціоні BUONFARMERS.COM – недорого, в хорошому стані і тільки від перевірених продавців. Аукціон має максимально зрозумілий інтерфейс та містить фото- і відеоогляди моделей провідних виробників, таких як CASE, Fendt, Kuhn, John Deer і МТЗ. Пропозиції щодо партнерства відправляйте на адресу contact@buonfarmers.com.

Recall