Вхiд до iнтернет-банкiнгу
AP Online AP Bank для приватних осiб
Вхід Детальніше
Download from Google Play store Download from Apple App Store
AP Business Online AP Business Online для бiзнесу
Вхід Детальніше
для виробників із площею земель від 100 га
для виробників із площею земель від 100 га
перший внесок від 0%
перший внесок від 0%
на термін до 7 років
на термін до 7 років
без витрат на оцінку та страхування застави
без витрат на оцінку та страхування застави

Як вигідно придбати с/г техніку

Доступним та вигідним механізмом придбання сільгосптехніки є спільні партнерські програми банків та компаній-продавців техніки. За даними програмами діють пільгові відсоткові ставки – нижчі, ніж за класичного кредитування аграріїв.

Що можна придбати

Агропросперіс Банк пропонує своїм клієнтами рекордні 36 партнерських програм із провідними виробниками і постачальниками с/г техніки та обладнання, насіння, агрохімії, палива – Lemken, Syngenta, Poettinger, Техноторг, Амако, Лозівські Машини тощо.

Ви можете вигідно придбати багатофункціональні посівні комплекси, навісні плуги, трактори, комбайни елеваторне обладнання всесвітньо відомих брендів і українських виробників. Програми поширюються, як на нову, так і вживану техніку, яку реалізують партнери.

Умови кредитування

За програмами Агропросперіс Банку Ви можете придбати сільгосптехніку за зменшеною відсотковою ставкою на термін до 7 років та без обов’язкового першого внеску за умови додаткової застави у формі аграрної розписки.

Для оформлення кредиту ми не вимагаємо оцінки і страхування застави. Відсутність обов’язкового страхування зберігає Вам час і гроші – не лише у момент оформлення кредиту, але й протягом всього терміну дії кредитного договору, оскільки зазвичай техніку потрібно щорічно перестраховувати.

Графік погашення кредиту визначається відповідно до сезону з можливістю відтермінування платежу до 11 місяців, а у разі дострокового погашення додаткова комісія не стягується.

Хто може скористатися партнерськими програмами

Ви можете отримати кредит в Агропросперіс Банку, зокрема за партнерськими програмами, якщо обробляєте від 100 га землі, маєте досвід у сільському господарстві від трьох років та вирощуєте основні експортні культури – пшеницю, кукурудзу, соняшник, сою і ріпак.

Ми фінансуємо в 14 областях України – Вінницькій, Хмельницькій, Полтавській, Харківській, Сумській, Чернігівській, Київській, Житомирській, Черкаській, Кіровоградській, Тернопільській, Львівській, Рівненській і Волинській.

Підбір оптимальної техніки

Важливо, що Ви можете звернутися до Агропросперіс Банку не лише із запитом на кредит, а й за консультацією, яку саме техніку краще придбати. Ми разом проаналізуємо Вашу реальну потребу у техніці та знайдемо оптимальну модель, яка найкраще підійде саме Вашому господарству. Це можливо завдяки тому, що Агропросперіс Банк знаходиться у постійному контакті з менеджерами партнерів та знає  найкращі пропозиції, які діють на сьогодні. Суттєвою перевагою є те, що ми підберемо не просто модель, оптимальну з точки зору агровиробництва, а й оптимальної вартості, яку Ви зможете виплатити і яка не перевантажить Ваш бізнес.

Аукціон агротехніки

Купуйте вживану сільгосптехніку на аукціоні BUONFARMERS.COM – недорого, в хорошому стані і тільки від перевірених продавців. Аукціон має максимально зрозумілий інтерфейс та містить фото- і відеоогляди моделей провідних виробників, таких як CASE, Fendt, Kuhn, John Deer і МТЗ. Пропозиції щодо партнерства відправляйте на адресу contact@buonfarmers.com.

 

Потрібна порада або більш детальна інформація? 

Ми використовуємо файли cookies для роботи сайту та оптимізації послуг. Користуючись сайтом, Ви погоджуєтеся на використання файлів cookies.