Картка з відсотками на залишок

Дебетові картки є найбільш популярним банківським продуктом серед населення, а от картка для накопичень, за якою виплачуються відсотки на залишок, для переважної більшості українців досі залишається маловідомим, а тому малозатребуваним продуктом.

Різні картки для різних потреб

Картка банку є в гаманці майже кожного дорослого українця, розраховуватися карткою зручно, швидко і безпечно. Багато хто має не одну, а декілька карток для різних потреб, адже вони відрізняються між собою тарифами, функціоналом та послугами. З одними найкраще витрачати, а з іншими – зберігати і накопичувати. А наявність двох окремих карток для різних цілей допоможе більше заощаджувати, бо гроші для щоденних витрат лежатимуть на зручній платіжній картці, а накопичення і тимчасово вільні кошти надійно зберігатиме і примножуватиме дебетова картка з нарахуванням відсотків на залишок. Якщо вам потрібна зручна та вигідна картка для заощаджень, то розумний вибір – це Картка Мрія від Агропросперіс Банку.

Чому ощадна картка Мрія - найкраща картка для накопичень

Приваблива дохідність. Кожен з нас має хоча б невелику суму коштів на рахунку і доцільно, щоб вони не просто безкоштовно лежали в банку, а приносили додатковий дохід. Проценти на залишок за карткою Мрія завжди були і залишаються одними з найкращих на ринку. Нарахування відсотків на залишок власних коштів здійснюється щоденно без жодних обмежень та умов щодо мінімального залишку або обов'язкових транзакцій.

Безкоштовне поповнення. Банк не знімає жодної комісії за зарахування коштів на картку. Поповнити картку Мрія можна будь-яким зручним для вас способом - безготівково в онлайн-банкінгу AP Bank, платежем за довільними реквізитами або готівкою в касах банку.

Безкоштовне розпорядження коштами. З карткою для накопичень Мрія ви не лише має безперешкодний доступ до усієї суми грошових коштів в будь-який момент, а, що не менш важливо, можете абсолютно безкоштовно: розраховуватися карткою в торговій мережі та інтернет-магазинах, переводити кошти за довільними реквізитами та знімати готівку в будь-якому банкоматі в Україні.

Чим дебетова картка Мрія зручніша депозиту

Високі відсотки. З карткою Мрія Ви отримуєте високі відсотки на залишок - 8% річних на щоденні залишки при сумі від 100 тис. грн, в той час як середня відсоткова ставка за строковими депозитами фізичних осіб становить менше 10%, а депозити на вимогу та депозити з частковим зняттям пропонують ще нижчу дохідність. Чудова альтернатива депозиту!

Повний доступ до коштів. За строковим вкладом Ви отримаєте Ваші кошти лише після закінчення терміну дії вкладу, тоді як гроші на картці завжди у Вас під рукою, доступні Вам без жодних обмежень 24/7.

Можливість зняти будь-яку суму. У разі дострокового розірвання вкладу, який передбачає таку опцію, сума відсотків зазвичай перераховується за штрафною ставкою, часто близькою до нуля, тоді як дебетова картка Мрія передбачає нарахування на щоденні залишки. Навіть, якщо ви знімете на кілька днів всю суму, Ви все одно отримаєте повну суму відсотків за кожен день, коли гроші були на рахунку.

Можливість поповнення. Картку можна поповнювати в будь-який час на будь-яку суму, тоді як сума і кількість поповнень строкових депозитів в більшості суттєво обмежена.

Картка Мрія – кредитна, платіжна і дебетова картка одночасно

Картка Мрія поєднує в собі усі переваги, які мають платіжна картка, картка для накопичень та картка з можливістю встановлення кредитного ліміту.

По картці Мрія повністю безкоштовно для Вас:

 • випуск та обслуговування картки;
 • видача готівки в будь-якому банкоматі України;
 • поповнення картки;
 • безготівкові платежі в торговельній мережі та Інтернеті;
 • смс-інформування;
 • оплата комунальних послуг та мобільного в онлайн-банкінгу AP Bank.

Картка з нарахуванням відсотків Мрія – це зручні витрати та легке заощадження, і, головне, гроші завжди під рукою – вигідне та безпечне рішення в часи невизначеності. Картка для накопичень – це ще один крок до Вашого добробуту!

Вхiд до iнтернет-банкiнгу
AP Online AP Bank для приватних осiб
Вхід Детальніше
Download from Google Play store Download from Apple App Store
AP Business Online AP Business Online для бiзнесу
Вхід Детальніше
до 8% доходу на залишки
до 8% доходу на залишки
 • безкоштовне відкриття та обслуговування безкоштовне відкриття та обслуговування
 • безкоштовне поповнення та безготівкові оплати безкоштовне поповнення та безготівкові оплати
 • безкоштовне зняття в усіх банкоматах України безкоштовне зняття в усіх банкоматах України
 • можливість встановлення кредитного ліміту можливість встановлення кредитного ліміту
 • Visa payWave, Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay Visa payWave, Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay

Тарифи на послуги по картці

Відсоток на залишок власних коштів

понад 100 тис. грн - 8% 

50-100 тис. грн - 6%

до 50 тис. грн - 5%

Порядок нарахування відсотків на залишок

послуга надається за наявності будь-якої суми коштів на рахунку

безстроково протягом функціонування карткового рахунку

Перекази за довільними реквізитами

безкоштовно

Кредитний  ліміт

від 5 тис. грн до 300 тис. грн

 терміном 12 міс. з можливістю пролонгації

для вкладників та клієнтів в рамках зарплатних проектів 

Попередження при користуванні банківською карткою

Можливі наслідки для клієнта в разі користування банківською послугою або невиконання ним обов'язків згідно з договором про надання цієї банківської послуги:
- приймаючи умови публічної пропозиції щодо правил та умов надання банківських послуг для клієнтів - фізичних осіб та умовах передбачених договором банківського рахунку, операції за яким можуть здійснюватися з використанням електронних платіжних засобів, клієнт зобов'язується здійснювати оплату відповідних банківських послуг згідно тарифів Банку;
- у разі порушення умов договору та у випадках, визначених умовами договору банк має право призупинити (тимчасово) всі або окремі операції по та/або здійснити блокування картки, відмовити в обслуговуванні клієнту;
- відповідно до норм чинного законодавства України доходи отримані клієнтом відповідно до умов Договору банківського рахунку, операції за яким можуть здійснюватися з використанням електронних платіжних засобів, підлягають оподаткуванню.

Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).
Банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом.

Клієнт має право відмовитися від договору про надання фінансових послуг, якщо таке право передбачене умовами договору, але до початку надання будь-якої послуги за таким договором та до початку надання послуги за будь-яким іншим договором, який пов'язаний із виконанням зобов’язань за договором про надання фінансових послуг, від якого Клієнт має намір відмовитися. Клієнт може реалізувати своє право на відмову від договору про надання фінансових послуг шляхом подання до Банку заяви про розірвання договору про надання фінансових послуг.

Клієнти банку мають можливість відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.

Попередження при користуванні кредитним лімітом

Можливі наслідки для Клієнта в разі користування банківською послугою або невиконання ним обов'язків згідно з договором про надання цієї банківської послуги:
- приймаючи умови публічної пропозиції щодо правил та умов надання банківських послуг (далі – Договір) для Клієнтів - фізичних осіб та умовах передбачених договором банківського рахунку, операції за яким можуть здійснюватися з використанням електронних платіжних засобів, Клієнт зобов'язується здійснювати оплату відповідних банківських послуг згідно тарифів Банку;

- при отриманні кредиту у позичальника виникають витрати у вигляді процентів, комісій та інших сплат за послуги Банку, згідно з умовами Договору;

- у разі несвоєчасного погашення кредитної заборгованості або інших порушень умов Договору до позичальника можуть бути застосовані штрафні санкції, згідно з умовами Договору;

- у разі неналежного виконання позичальником своїх зобов'язань згідно умов Договору Банк має право звернутись до відповідних державних органів з метою задоволення своїх вимог, в тому числі і в примусовому порядку;

- строк дії кредитного ліміту (кредиту) – 12 місяців. При цьому строк користування кредитом продовжується на кожні наступні 12 місяців, якщо щонайменше як за 15 календарних днів до дати закінчення строку кредитування Банк не повідомить Клієнта про припинення кредитування;

- Клієнт має право відмовитись від укладеного Договору без пояснення причин протягом 14 календарних днів з дня укладення угоди, про що Клієнт повідомляє Банк у письмовій формі. Якщо Клієнт подає повідомлення не особисто, воно має бути засвідчене нотаріально або подане і підписане представником за наявності довіреності на вчинення таких дій. Протягом семи календарних днів з дати подання письмового повідомлення про відмову від Договору Клієнт зобов‘язаний повернути Банку грошові кошти, одержані згідно з Договором, та сплатити проценти за період з дня одержання коштів до дня їх повернення за ставкою, встановленою Договором;

- Клієнт має право достроково розірвати чи припинити Договір шляхом дострокового повного погашення кредитної заборгованості. Будь-які неустойки у випадку дострокового (повного чи часткового) повернення кредиту не нараховуються та не сплачуються;

- Клієнт має право в будь – який час повністю або частково достроково повернути Кредит у тому числі шляхом збільшення суми Обов’язкового мінімального платежу, та сплатити проценти за користування Кредитом за період фактичного користування Кредитом;

- інформація про Позичальника може надаватися до Бюро кредитних історій, Кредитного реєстру;

- у разі порушення умов Договору та у випадках, визначених умовами Договору Банк має право призупинити (тимчасово) всі або окремі операції по та/або здійснити блокування картки, відмовити в обслуговуванні Клієнту;

Банку забороняється вимагати від Клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від Банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).
Банк не має права вносити зміни до укладених з Клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено Договором або законом.

Клієнти Банку мають право відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.

Рекомендації щодо безпеки онлайн-платежів та карткових розрахунків

Рекомендації щодо уникнення випадків підвищеного ризику збитків для користувача банківської платіжної картки

Рекомендації щодо виявлення фішингових вебсайтів

Рекомендації щодо безпечного використання системи дистанційного обслуговування AP Bank

 

Звертаємо Вашу увагу на необхідності негайного інформування Банку:

 • про втрату банківської платіжної картки

У випадку втрати або вилучення картки при проведенні операції, а також у випадку, якщо ПІН-код картки став відомий іншій особі, Клієнт зобов'язаний, по можливості в найкоротший термін, інформувати про це Банк і заблокувати дію картки по цілодобовим телефонам:

0-800-505-555 (безкоштовно на території України)  та 044-290-93-10 (Центр обслуговування клієнтів). Усне повідомлення повинно бути підтверджене письмовою заявою на адресу Банку.

 • про несанкціонований доступ або зміну інформації клієнта в системах дистанційного обслуговування

У разі несанкціонованого доступу до вашого облікового запису в СДБО AP Bank, або при виникненні ймовірності такого несанкціонованого доступу, або якщо ви помітили зміну інформації в СДБО AP Bank (особистих даних, інформації щодо оформлених у банку послуг/ продуктів, рахунків та залишків коштів, здійснених операцій тощо), у разі втрати фінансового номеру телефону (SIM-карти) або мобільного телефону з фінансовим номером  зверніться до технічної підтримки користувачів Банку за номером телефону 0 800 300 170 (безкоштовно по Україні) або +38 (044) 392 93 73

 • про виявлені фішингові вебсайти або отримані відомості подібного змісту

Якщо Ви отримали електронний лист (у тому числі з будь-якої адреси Банку) з проханням повідомити або підтвердити Ваш логін або пароль – не відповідайте на запит. Пам’ятайте, Банк ніколи не запитує такі дані користувача щодо логіну та паролю. Зателефонуйте до служби технічної підтримки користувачів Банку за номером телефону 0 800 300 170 (безкоштовно по Україні) або +38 (044) 392 93 73 та повідомте про інцидент.

Завжди здійснюйте візуальну перевірку доменного імені сайту для впевненості, що це офіційна, а не фішингова сторінка зловмисників користуючись рекомендаціями щодо виявлення фішингових вебсайтів.

На даний час АТ «АГРОПРОСПЕРІС БАНК» має наступні офіційні вебсайти:

https://ap-bank.com/  - офіційний вебсайт Банку;

https://online.ap-bank.com/ - офіційний сайт Банку для доступу до системи дистанційного банківського обслуговування AP Bank.

 

У разі виявлення фішингового сайту зателефонуйте до служби технічної підтримки користувачів Банку за номером телефону 0 800 300 170 (безкоштовно по Україні) або +38 (044) 392 93 73 та повідомте про це.

Розрахуйте Ваш дохід на залишок по картці
Ви отримаєте за місяць
Дохід до оподаткування - грн
Дохід після оподаткування - грн
Користуйтеся карткою зручно з онлайн-банкінгом AP Bank
Платіть та переказуйте
Платіть та переказуйте

Сплачуйте рахунки та комунальні послуги, переказуйте на картки та за реквізитами.

Управляйте безпекою
Управляйте безпекою

Встановлюйте ліміти за картками, блокуйте або активуйте заблоковані картки.

Контролюйте витрати
Контролюйте витрати

Формуйте виписки та квитанції за операціями, аналізуйте статті витрат.

Розміщуйте депозити
Розміщуйте депозити

Онлайн за вигідними ставками, поповнюйте їх та змінюйте умови пролонгації.

Download from Google Play store Download from Apple App Store

Ми використовуємо файли cookies для роботи сайту та оптимізації послуг. Користуючись сайтом, Ви погоджуєтеся на використання файлів cookies.