Вхiд до iнтернет-банкiнгу
AP Online AP Bank для приватних осiб
Вхід Детальніше
Download from Google Play store Download from Apple App Store
AP Business Online AP Business Online для бiзнесу
Вхід Детальніше

← Депозити в доларах США

 

Національний банк України дав право фізичним особам придбати валюту в банку в безготівковій формі у разі її подальшого розміщення на депозит. Щоб послабити тиск на готівковий курс, долар купити в безготівковій формі можна за курсом, нижчим ніж в обмінниках. Вигідно купити валюту під депозит і розмістити валютний вклад під високі відсотки Ви можете в Агропросперіс Банку.

 

Переваги для Вас:

▪ Ви можете вигідно купити валюту за курсом, кращим ніж ринковий;

▪ Ви захищаєте Ваші гроші в надійній валюті в надійному банку;

▪ Ви отримуєте гарантований дохід за депозитом під привабливу ставку.

 

Обирайте найкращі для Вас умови вкладу та розрахуйте Ваш дохід у депозитному калькуляторі на нашому сайті на сторінці Депозити приватних осіб в доларах США.

Купити валюту під депозит в Агропросперіс Банку – подвійна вигода для Вас, оскільки у нас Ви зможете купити валюту по низькому курсу та розмістити депозит у валюті за високими ставками. Дане рішення допоможе зменшити валютні та інфляційні ризики, адже Ви зберігатимете гроші в надійній валюті у надійному банку із 100% міжнародним капіталом США та Європи.

 

Який курс купівлі валюти під депозит?

Курс безготівкової купівлі іноземної валюти встановлюється банком і, зазвичай, є значно вигіднішим за готівковий. Ви можете дізнатися курс за телефоном вашого відділення або контакт-центру банку.

Додатково при здійсненні операції необхідно сплатити комісію за купівлю-продаж валюти, яка визначена тарифами банку на розрахунково-касове обслуговування фізичних осіб і станом на 01.11.2023 складає 1,5% при купівлі до 6000 одиниць валюти.

 

Як обміняти валюту за вигідним курсом?

Щомісячно можна обміняти не більше ніж 200 000 гривень. Одразу після купівлі гроші мають бути зараховані на депозит строком від 3 місяців, який не передбачає можливості розірвання до завершення терміну дії вкладу. Ви можете купити долар в банку і відкрити валютний депозит у будь-якому нашому відділенні, а незабаром – і в онлайн-банкінгу.

 

Які найвищі ставки за валютними депозитами?

В Агропросперіс Банку Ви можете купити валюту і розмістити депозит в доларах США або євро. Ставки за депозитами в доларах США на 3 місяці становлять 0,25%-0,30% річних, а за вкладами на 18 або 24 місяці Ви отримаєте до 2,25% річних. Враховуючи рівень відсоткових ставок за долларовими вкладами та обмінний курс, долар купити безготівково та розмістити на депозит є оптимальним та вигідним рішенням.

 

Як отримати готівкову валюту?

Одразу після закінчення терміну дії вкладу Ви можете розпоряджатися грошима у валюті вкладу та нарахованими відсотками, зокрема отримати валюту готівкою в сумі до 100 тис. грн на день в еквіваленті. Зняття коштів з депозитного рахунку є безкоштовним.

 

Як гарантуються вклади у валюті?

Вклади в іноземній валюті гарантуються Фондом гарантування вкладів аналогічно, як і вклади у гривні. Відшкодування коштів за вкладом в іноземній валюті відбувається у гривні за офіційним курсом, встановленим Національним банком України. На час дії воєнного стану та протягом 3 місяців після нього Фонд зобов'язаний відшкодувати кожному вкладнику кошти в повному розмірі його вкладу, враховуючи відсотки, а після цього – у розмірі 600 тис. грн.

 

Купівля валюти у безготівковій формі не тільки захищає Ваші заощадження, а й допомагаєте економіці України – таким чином зменшується попит на готівкову валюту, а отже і тиск на готівковий курс обміну. Адже сьогодні, враховуючи інфляційні очікування, збільшується кількість охочих купити долар, ціна валюти на готівковому ринку зростає. Це в свою чергу ще більше підвищує попит на долар, курс купити, як ми бачили, невпинно зростав. Дане рішення Нацбанку допоможе розірвати це замкнене коло.

 

Депозити в доларах США

Вас можуть зацікавити

Ми використовуємо файли cookies для роботи сайту та оптимізації послуг. Користуючись сайтом, Ви погоджуєтеся на використання файлів cookies.