Вхiд до iнтернет-банкiнгу
AP Online AP Bank для приватних осiб
Вхід Детальніше
Download from Google Play store Download from Apple App Store
AP Business Online AP Business Online для бiзнесу
Вхід Детальніше

← Депозити в доларах США

 

купуйте валюту

Національний банк України дав право фізичним особам придбати валюту в банку в безготівковій формі у разі її подальшого розміщення на депозит. Щоб послабити тиск на готівковий курс, долар купити в безготівковій формі можна за курсом, нижчим ніж в обмінниках. Вигідно купити валюту під депозит і розмістити валютний вклад під високі відсотки Ви можете в Агропросперіс Банку.

 

Переваги для Вас:

▪ Ви можете вигідно купити валюту за курсом, кращим ніж ринковий;

▪ Ви захищаєте Ваші гроші в надійній валюті в надійному банку;

▪ Ви отримуєте гарантований дохід за депозитом під привабливу ставку.

 

Обирайте найкращі для Вас умови вкладу та розрахуйте Ваш дохід у депозитному калькуляторі на нашому сайті на сторінці Депозити приватних осіб в доларах США.

Купити валюту під депозит в Агропросперіс Банку – подвійна вигода для Вас, оскільки у нас Ви зможете купити валюту по низькому курсу та розмістити депозит у валюті за високими ставками. Дане рішення допоможе зменшити валютні та інфляційні ризики, адже Ви зберігатимете гроші в надійній валюті у надійному банку із 100% міжнародним капіталом США та Європи.

 

Який курс купівлі валюти під депозит?

Курс безготівкової купівлі іноземної валюти встановлюється банком і, зазвичай, є значно вигіднішим за готівковий. Ви можете дізнатися курс за телефоном вашого відділення або контакт-центру банку.

Додатково при здійсненні операції необхідно сплатити комісію за купівлю-продаж валюти, яка визначена тарифами банку на розрахунково-касове обслуговування фізичних осіб. Станом на 01.02.2024 при купівлі до 6000 одиниць валюти ця комісія складає 1%, а для клієнтів, які обслуговуються в рамках пакету послуг Prosperity, - 0,8%.

 

Як обміняти валюту за вигідним курсом?

Щомісячно можна обміняти не більше ніж 200 000 гривень. Одразу після купівлі гроші мають бути зараховані на депозит строком від 3 місяців, який не передбачає можливості розірвання до завершення терміну дії вкладу. Ви можете купити долар в банку і відкрити валютний депозит у будь-якому нашому відділенні, а незабаром – і в онлайн-банкінгу.

 

Які найвищі ставки за валютними депозитами?

В Агропросперіс Банку Ви можете купити валюту і розмістити депозит в доларах США або євро. Ставки за депозитами в доларах США на 3 місяці становлять 0,25%-0,30% річних, а за вкладами на 18 або 24 місяці Ви отримаєте до 1,50% річних. Враховуючи рівень відсоткових ставок за долларовими вкладами та обмінний курс, долар купити безготівково та розмістити на депозит є оптимальним та вигідним рішенням.

 

Як отримати готівкову валюту?

Одразу після закінчення терміну дії вкладу Ви можете розпоряджатися грошима у валюті вкладу та нарахованими відсотками, зокрема отримати валюту готівкою в сумі до 100 тис. грн на день в еквіваленті. Зняття коштів з депозитного рахунку є безкоштовним.

 

Як гарантуються вклади у валюті?

Вклади в іноземній валюті гарантуються Фондом гарантування вкладів аналогічно, як і вклади у гривні. Відшкодування коштів за вкладом в іноземній валюті відбувається у гривні за офіційним курсом, встановленим Національним банком України. На час дії воєнного стану та протягом 3 місяців після нього Фонд зобов'язаний відшкодувати кожному вкладнику кошти в повному розмірі його вкладу, враховуючи відсотки, а після цього – у розмірі 600 тис. грн.

 

Купівля валюти у безготівковій формі не тільки захищає Ваші заощадження, а й допомагаєте економіці України – таким чином зменшується попит на готівкову валюту, а отже і тиск на готівковий курс обміну. Адже сьогодні, враховуючи інфляційні очікування, збільшується кількість охочих купити долар, ціна валюти на готівковому ринку зростає. Це в свою чергу ще більше підвищує попит на долар, курс купити, як ми бачили, невпинно зростав. Дане рішення Нацбанку допоможе розірвати це замкнене коло.

 

Депозити в доларах США

Вас можуть зацікавити

Ми використовуємо файли cookies для роботи сайту та оптимізації послуг. Користуючись сайтом, Ви погоджуєтеся на використання файлів cookies.