Вхiд до iнтернет-банкiнгу
AP Online AP Bank для приватних осiб
Вхід Детальніше
Download from Google Play store Download from Apple App Store
AP Business Online AP Business Online для бiзнесу
Вхід Детальніше

← Депозити в доларах США

 

Національний банк України дав право фізичним особам придбати валюту в банку в безготівковій формі у разі її подальшого розміщення на депозит. Щоб послабити тиск на готівковий курс, долар купити в безготівковій формі можна за курсом, нижчим ніж в обмінниках. Вигідно купити валюту під депозит і розмістити валютний вклад під високі відсотки Ви можете в Агропросперіс Банку.

 

Переваги для Вас:

▪ Ви можете вигідно купити валюту за курсом, кращим ніж ринковий;

▪ Ви захищаєте Ваші гроші в надійній валюті в надійному банку;

▪ Ви отримуєте гарантований дохід за депозитом під привабливу ставку.

 

Обирайте найкращі для Вас умови вкладу та розрахуйте Ваш дохід у депозитному калькуляторі на нашому сайті на сторінці Депозити приватних осіб в доларах США.

 

Яким вийде курс? Долар купити чи євро?

Якщо ви плануєте купити долар, курс буде розраховано наступним чином (станом 04.05.2023 року):

Офіційний курс гривні щодо долара США, зафіксований НБУ з 21.07.2022, – 36,5686 грн за 1 дол.

Готівковий долар, курс купити в середньому по банках – 37,85 грн за 1 дол.

Ваш вигідний курс купівлі долара під депозит – 36,9343 грн за 1 дол. (курс НБУ 36,5686 + 1%).

Отже, якщо Ви обмінюєте 100 000 грн, Ви отримаєте 100000/36,9343 = 2707,51 дол.

Комісія за купівлю-продаж валюти з 04.05.2023 для нових рахунків складає 1,5% та дорівнює 100000*1,5% = 1500 грн.

Якщо купити готівковий долар, Ви отримаєте 100000/37,85 = 2642 дол.

Тобто Ваша миттєва вигода дорівнює 25 доларів з врахуванням комісії на купівлю валюти 1500 грн, а розмістивши депозит в доларах, ваш додатковий дохід складе ще 10 доларів.

При купівлі євро під депозит вигода буде дещо меншою, а також ставки за депозитами в євро традиційно є нижчими, ніж у доларах, тому більшість віддає перевагу долару США.

 

Як обміняти валюту за вигідним курсом?

Щомісячно можна обміняти не більше ніж 100 000 гривень. Одразу після купівлі гроші мають бути зараховані на депозит строком від 3 місяців, які не передбачає можливості розірвання до завершення терміну дії вкладу. Ви можете купити долар в банку і відкрити валютний депозит у будь-якому нашому відділенні. Обмін валют через онлайн-банкінг на разі не здійснюється.

 

Які найвищі ставки за валютними депозитами?

В Агропросперіс Банку Ви можете купити валюту і розмістити депозит в доларах США або євро. Ставки за депозитами в доларах США на 3 місяці становлять від 0,5% до 1,5% річних, а за вкладами на 18 або 24 місяці Ви отримаєте до 2,25% річних. Враховуючи рівень відсоткових ставок за долларовими вкладами та обмінний курс, долар купити безготівково та розмістити на депозит є оптимальним рішенням.

 

Як отримати готівкову валюту?

Одразу після закінчення терміну дії вкладу Ви можете розпоряджатися грошима у валюті вкладу та нарахованими відсотками, зокрема отримати валюту готівкою в сумі до 100 тис. грн на день в еквіваленті. Зняття коштів з депозитного рахунку є безкоштовним.

 

Як гарантуються вклади у валюті?

Вклади в іноземній валюті гарантуються Фондом гарантування вкладів аналогічно, як і вклади у гривні. Відшкодування коштів за вкладом в іноземній валюті відбувається у гривні за офіційним курсом, встановленим Національним банком України. На час дії воєнного стану та протягом 3 місяців після нього Фонд зобов'язаний відшкодувати кожному вкладнику кошти в повному розмірі його вкладу, враховуючи відсотки, а після цього – у розмірі 600 тис. грн.

 

Долар купити під депозит в Агропросперіс Банку – подвійна вигода для Вас, оскільки у нас Ви можете обміняти валюту по низькому курсу і розмістити депозит у валюті за високими ставками. Дане рішення допоможе зменшити валютні та інфляційні ризики, адже Ви зберігатимете гроші в надійній валюті у надійному банку із 100% міжнародним капіталом США та Європи.

Купівля валюти у безготівковій формі не тільки захищає Ваші заощадження, а й допомагаєте економіці України – таким чином зменшується попит на готівкову валюту, а отже і тиск на готівковий курс обміну. Адже сьогодні, враховуючи інфляційні очікування, збільшується кількість охочих купити долар, ціна валюти на готівковому ринку зростає. Це в свою чергу ще більше підвищує попит на долар, курс купити, як ми бачили, невпинно зростав. Дане рішення Нацбанку допоможе розірвати це замкнене коло.

 

Депозити в доларах США

Вас можуть зацікавити

Ми використовуємо файли cookies для роботи сайту та оптимізації послуг. Користуючись сайтом, Ви погоджуєтеся на використання файлів cookies.