Вхiд до iнтернет-банкiнгу
AP Online AP Bank для приватних осiб
Вхід Детальніше
Download from Google Play store Download from Apple App Store
AP Business Online AP Business Online для бiзнесу
Вхід Детальніше
Відсоткові ставки за депозитом
в надійному банку із 100% іноземним капіталом США та Європи
Валюта 1 міс 3 міс 6 міс 9 міс 12 міс 18 міс 24 міс Мiнiмальна сума

 

Термін дії акції завершився 01.08.2023 року

 

Умови депозиту
Виплата відсотків

в кінці строку

Продовження

не більше одного разу

Поповнення

не передбачено

Виплата депозиту

на картку або поточний рахунок

Часткове зняття

не передбачено

Дострокове розірвання

не передбачено

Депозитний калькулятор
Введіть необхідні параметри
Оберіть депозит
  Результати розрахунку

  Розрахунки, наведені у калькуляторі, є наближеними і враховують, що у році завжди 365 днів, а у місяці 30,3 днів.

  Розмір податків становить 19,5% від суми нарахованих відсотків, з них 18% - податок на доходи фізичних осіб, 1,5% - військовий збір.

  Послуги, на які встановлена плата відповідно до тарифів банку, не є обов’язковими при розміщенні та поверненні вкладу і відсотків.

  Заощаджуйте зручно з онлайн-банкінгом AP Bank
  Відкривайте депозити
  Відкривайте депозити

  Обирайте найкращий депозит та оформлюйте його в декілька кліків.

  Подовжуйте депозити
  Подовжуйте депозити

  Встановлюйте або відміняйте пролонгацію депозитів на новий строк.

  Контролюйте доходи
  Контролюйте доходи

  Перевіряйте нарахування відсотків за вкладами та зручно витрачайте їх.

  Збільшуйте заощадження
  Збільшуйте заощадження

  Поповнюйте депозити, якщо це передбачено умовами вкладу.

  Download from Google Play store Download from Apple App Store
  Залишилися запитання?

  Попередження:

  Можливі наслідки для клієнта в разі користування банківською послугою або невиконання ним обов'язків згідно з договором про надання цієї банківської послуги:

  • Вклад не передбачає можливості поповнення додатковими внесками протягом терміну дії депозиту.
  • Вклад не передбачає можливості часткового зняття коштів протягом терміну його дії.
  • Вклад не передбачає можливості дострокового розірвання.
  • Прибуток, отриманий від вкладних (депозитних) операцій підлягає оподаткуванню доходів, згідно чинного законодавства України.

  Можливі наслідки для клієнта в разі його несвоєчасного звернення до банку щодо повернення грошових коштів, залучених за договором банківського вкладу (депозиту):

  • Вклад передбачає можливість автоматичного продовження строку зберігання коштів не більше одного разу. 
  • Повернення вкладу здійснюється у день завершення строку дії вкладу (або у перший робочий день, якщо день завершення строку дії вкладу є неробочим днем) згідно з умовами договору.

  Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).
  Банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом.
  Клієнти Банку мають можливість відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.

  Вас можуть зацікавити

  Акційні депозити в банках України

  Якщо ви прагнете отримати найвищий дохід від ваших коштів, вам варто звернути увагу на депозитні акції банків. Акційні пропозиції дозволять вам отримати більшу вигоду та вищу прибутковість, ніж постійно діючі депозитні програми банків. Депозитні акції є короткостроковими і проводяться у чітко визначений термін, який має бути обов’язково вказаний на сайті та у повідомленнях банку.

  Депозитні акції банків та їхні види

  Багато банків періодично проводять різноманітні акції за депозитами для своїх вкладників. Здебільшого такі акції проводяться лише для гривневих депозитів і поширюються не на усі терміни вкладу, а лише на ті, які на даний момент є пріоритетними для банку. Це залежить від сезонності діяльності банку та ситуації на депозитному ринку в цілому.

  Банки можуть проводити депозитні акції лише для діючих клієнтів для підвищення їхньої лояльності або навпаки виключно для нових вкладників з метою залучення нових клієнтів на обслуговування до банку.

  Найбільш поширений варіант, коли банк пропонує підвищену відсоткову ставку на визначені терміни депозиту без додаткових умов. Іноді ж вам надається можливість виграти додатковий бонус до депозитної ставки або цінний подарунок. Також додатковий бонус можна отримати, виконавши певні умови – наприклад, залишивши заявку на сайті, або у певному відділенні банку, або за промокодом.

  Варіантів спеціальних пропозицій банків безліч, але у будь-якому випадку, такі акційні пропозиції є більш цікавими та вигідними для вкладників.

  Акційні депозити в Агропросперіс Банку

  Депозитні ставки за вкладами в Агропросперіс Банку вже багато років на постійній основі є одними із найбільш привабливих на депозитному ринку та зазвичай найвищими серед банків з іноземним капіталом. При цьому банк регулярно проводить дуже вигідні депозитні акції, які приваблюють не лише високою дохідністю, але й надійністю банку з американським капіталом. Слідкуйте за нашими спеціальними пропозиціями на цій сторінці, щоб не пропустити наші депозитні акції та забезпечити собі найвищий прибуток на депозити в Агропросперіс Банку.

  Ми використовуємо файли cookies для роботи сайту та оптимізації послуг. Користуючись сайтом, Ви погоджуєтеся на використання файлів cookies.