Акційні депозити в банках України

Якщо ви прагнете отримати найвищий дохід від ваших коштів, вам варто звернути увагу на депозитні акції банків. Акційні пропозиції дозволять вам отримати більшу вигоду та вищу прибутковість, ніж постійно діючі депозитні програми банків. Депозитні акції є короткостроковими і проводяться у чітко визначений термін, який має бути обов’язково вказаний на сайті та у повідомленнях банку.

Депозитні акції банків та їхні види

Багато банків періодично проводять різноманітні акції за депозитами для своїх вкладників. Здебільшого такі акції проводяться лише для гривневих депозитів і поширюються не на усі терміни вкладу, а лише на ті, які на даний момент є пріоритетними для банку. Це залежить від сезонності діяльності банку та ситуації на депозитному ринку в цілому.

Банки можуть проводити депозитні акції лише для діючих клієнтів для підвищення їхньої лояльності або навпаки виключно для нових вкладників з метою залучення нових клієнтів на обслуговування до банку.

Найбільш поширений варіант, коли банк пропонує підвищену відсоткову ставку на визначені терміни депозиту без додаткових умов. Іноді ж вам надається можливість виграти додатковий бонус до депозитної ставки або цінний подарунок. Також додатковий бонус можна отримати, виконавши певні умови – наприклад, залишивши заявку на сайті, або у певному відділенні банку, або за промокодом.

Варіантів спеціальних пропозицій банків безліч, але у будь-якому випадку, такі акційні пропозиції є більш цікавими та вигідними для вкладників.

Акційні депозити в Агропросперіс Банку

Депозитні ставки за вкладами в Агропросперіс Банку вже багато років на постійній основі є одними із найбільш привабливих на депозитному ринку та зазвичай найвищими серед банків з іноземним капіталом. При цьому банк регулярно проводить дуже вигідні депозитні акції, які приваблюють не лише високою дохідністю, але й надійністю банку з американським капіталом. Слідкуйте за нашими спеціальними пропозиціями на цій сторінці, щоб не пропустити наші депозитні акції та забезпечити собі найвищий прибуток на депозити в Агропросперіс Банку.

Вхiд до iнтернет-банкiнгу
AP Online AP Bank для приватних осiб
Вхід Детальніше
Download from Google Play store Download from Apple App Store
AP Business Online AP Business Online для бiзнесу
Вхід Детальніше
Відсоткові ставки за депозитом
в надійному банку із 100% іноземним капіталом США та Європи

 

Термін дії акції завершився. Сьогодні найвища ставка 16,25% діє за депозитом Класичний+

Умови депозиту
Виплата відсотків

в кінці строку

Продовження

не передбачено

Поповнення

не передбачено

Виплата депозиту

на картку або рахунок

Часткове зняття

не передбачено

Дострокове розірвання

не передбачено

Заощаджуйте зручно з онлайн-банкінгом AP Bank
Відкривайте депозити
Відкривайте депозити

Обирайте найкращий депозит та оформлюйте його в декілька кліків.

Подовжуйте депозити
Подовжуйте депозити

Встановлюйте або відміняйте пролонгацію депозитів на новий строк.

Контролюйте доходи
Контролюйте доходи

Перевіряйте нарахування відсотків за вкладами та зручно витрачайте їх.

Збільшуйте заощадження
Збільшуйте заощадження

Поповнюйте депозити, якщо це передбачено умовами вкладу.

Download from Google Play store Download from Apple App Store
Залишилися запитання?

Ми використовуємо файли cookies для роботи сайту та оптимізації послуг. Користуючись сайтом, Ви погоджуєтеся на використання файлів cookies.