Агропросперис Банк Головний офіс Agroprosperis Bank
27-Т (літ. А), вулиця Дегтярівська 04119 Київ, Україна
Телефон:+38 044 392 93 91
×
Вхiд до iнтернет-банкiнгу
AP Online AP Bank Iнтернет-банкiнг для приватних осiб
Вхід Детальніше
Download from Google Play store Download from Apple App Store
AP Business Online AP Business Online Iнтернет-банкiнг для бiзнесу
Вхід Детальніше

Поточний рахунок

Тарифи

Публічний договір комплексного банківського обслуговування

 

Інвестиційний рахунок

Тарифи

Типовий договір

 

Додаткова інформація

Реквізити для перерахування платежів

Операційний час банку

 

Попередження:

Можливі наслідки для клієнта в разі користування банківською послугою або невиконання ним обов'язків згідно з договором про надання цієї банківської послуги:

- приймаючи умови публічної пропозиції щодо правил та умов надання банківських послуг для клієнтів - фізичних осіб та на умовах передбачених договором банківського рахунку фізичної особи, клієнт зобов'язується здійснювати оплату відповідних банківських послуг згідно тарифів Банку.
- відповідно до норм чинного законодавства України доходи отримані клієнтом відповідно до умов договору банківського рахунку фізичної особи підлягають оподаткуванню.

Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).

Банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом.
Клієнти Банку мають можливість відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.

 

Recall