Депозити в гривні

Гривневі депозити в банку – це найбільш простий, зрозумілий і доступний спосіб збереження та примноження фінансових ресурсів. Гривня є національною валютою і в останні роки попри безліч несприятливих чинників показує вражаючу стабільність та низький рівень інфляції. Депозити в гривні мають ряд беззаперечних переваг і користуються незмінною популярністю серед українців.

 

Причини відкрити депозит в гривнях

Банківський вклад у національній валюті зручно розмістити з багатьох причин, зокрема для того, щоб:

 • Захистити накопичення від різноманітних ризиків, включаючи крадіжку, природні лиха, обстріли.
 • Зменшити вплив інфляції завдяки відсотковим ставкам за вкладом — проценти на депозит у гривні  є вищими ніж рівень інфляції, тому дозволяють не лише захистити кошти, а й заробити.
 • Отримувати щомісячний дохід — ваш гривневий дохід за депозитом виплачується вам на банківську картку і ви можете одразу ним розпоряджатися, не витрачаючи час на обмін валюти та очікування кращого курсу.
 • Простіше накопичити кошти – якщо ваш депозит у гривнях передбачає можливість поповнення вкладу, отримавши заробітну плату, ви можете одразу в декілька кліків додати її до тіла вкладу, і не лише зберегти на майбутнє, а й одразу отримувати ще більший дохід за вкладом.

 

Депозити в гривнях: переваги та недоліки

Переваги, які мають депозити в гривні в порівнянні з вкладами в іноземній валюті:

 • Вигідні відсоткові ставки. Якщо порівнювати дохід на депозити, гривня є набагато вигіднішою за долар, адже в буд-якому банку та для будь-якого терміну вкладу відсотки на депозити в гривні є незрівнянно вищими, ніж для валютних вкладів
 • Доступність. Вклади в гривні дозволяють швидко і легко здійснювати операції з власними фінансами, без необхідності конвертації у інші валюти.
 • Простота. Не потрібно слідкувати за курсом валют, ходити у банківські відділення або пункти обміну, можна дистанційно поповнювати свій депозит з зарплатної картки і одразу ж витрачати отримані відсотки.
 • Менше ризиків впровадження обмежень. В умовах воєнного стану чи макроекономічних криз обмеження видачі коштів з банківських рахунків та інших операцій є більш ймовірними для іноземної валюти, ніж для національної.

Єдиний недолік таких вкладів – це можливі коливання курсу валют та знецінення розміщених коштів.

Зазвичай, ми очікуємо, що гривня обов’язково втрачатиме в вартості та не бачимо кращого рішення, ніж купляти долар. Однак, якщо порівняти історичні цифри, то в дійсності ситуація виявляється зовсім не такою, як звикли думати. Так, за останні півтора роки з липня 2022 року, коли Національний банк на чверть збільшив офіційний курс гривні до долара, готівковий курс продажу долара зменшився з 41,37 грн за дол. до 37,42 грн за дол. Дивлячись на ці цифри, можемо сказати, що гривня не те, що не здешевшала, а навпаки суттєво укріпилася. Ті, хто в кінці грудня 2022 року розмістив в Агропросперіс Банку гривневий депозит на 12 місяців під найвищу ставку 18,75% річних заробив не лише високі проценти за вкладом, але й немало виграв на різниці курсу.

Після того, як Нацбанк перейшов до гнучкого курсу, тобто до звичайного довоєнного режиму, коливання стали більш помітними, але наразі вони є незначними і здебільшого пов’язані з сезонними факторами.

 

Депозити у гривні в Агропросперіс Банку

Агропросперіс Банк завжди пропонує вигідні депозити в гривнях з одними з найкращих ставок серед українських банків. В банку діють чотири депозитні програми з різними умовами в залежності від частоти виплати відсотків та можливості поповнення вкладу. Традиційно найвищу дохідність передбачає депозит Класичний+ на 12 місяців з виплатою відсотків в кінці строку.

Додаткова перевага заощаджень в Агропросперіс Банку – це можливість виплати доходу за депозитом на картку Мрія, за якою ви ще отримаєте високі відсотки на залишки.

Розміщуйте гривневі депозити в надійному Агропросперіс Банку, щоб вигідно заощаджувати та легко розпоряджатися отриманим доходом!

Вхiд до iнтернет-банкiнгу
AP Online AP Bank для приватних осiб
Вхід Детальніше
Download from Google Play store Download from Apple App Store
AP Business Online AP Business Online для бiзнесу
Вхід Детальніше
100% іноземний капітал США та Європи
100% іноземний капітал США та Європи
найвищий рейтинг надійності депозитів
найвищий рейтинг надійності депозитів
вигідні відсотки
вигідні відсотки
Депозит Класичний+
1 міс 3 міс 6 міс 9 міс 12 міс 18 міс 24 міс Мiнiмальна сума
10% 15% 15.5% 15.5% 16.25% 15.5% 15.5% 15000 UAH

Вiдсотки - в кінці строку

Поповнення - Ні

Часткове зняття - Ні

Дострокове розiрвання - Ні

Депозит Капітал
1 міс 3 міс 6 міс 9 міс 12 міс 18 міс 24 міс Мiнiмальна сума
14% 14.5% 14.5% 15.25% 14.5% 14.5% 5000 UAH

Вiдсотки - щомісячна капіталізація

Поповнення - Так

Часткове зняття - Ні

Дострокове розiрвання - Ні

Депозит Класичний
1 міс 3 міс 6 міс 9 міс 12 міс 18 міс 24 міс Мiнiмальна сума
9.5% 14.5% 15% 15% 15.75% 15% 15% 15000 UAH

Вiдсотки - щомісячно

Поповнення - Ні

Часткове зняття - Ні

Дострокове розiрвання - Ні

Депозит Онлайн
1 міс 3 міс 6 міс 9 міс 12 міс 18 міс 24 міс Мiнiмальна сума
9.5% 14.5% 15% 15% 15.75% 15% 15% 1000 UAH

Вiдсотки - щомісячно

Поповнення - Ні

Часткове зняття - Ні

Дострокове розiрвання - Ні

Депозит Ощадний
1 міс 3 міс 6 міс 9 міс 12 міс 18 міс 24 міс Мiнiмальна сума
7% 3000 UAH

Вiдсотки - в кінці строку

Поповнення - Так

Часткове зняття - Так

Дострокове розiрвання - Так

Додаткова інформація

Правила та умови надання банківських послуг

Усі депозитні програми →

 

Акція Зимовий шансАкція «Зимовий шанс»

Відкривайте депозит на суму від 50 000 гривень та беріть участь у розіграші новенького Apple iPhone 15 Pro або планшетів iPad!

 

Взяти участь в акції

Часті запитання

Де ознайомитися з умовами відкриття депозитних рахунків

Завжди ознайомлюйтеся з умовами банківського обслуговування перед відкриттям депозиту. Правила та умови відкриття депозитних рахунків та здійснення операцій за ними для клієнтів-фізичних осіб, угода про приєднання до Договору комплексного банківського обслуговування та заяви про відкриття вкладного та поточного рахунків доступні для ознайомлення в розділі Публічна пропозиція для приватних осіб на сайті банку та у кожному банківському відділенні.

Як оформити вклад в банку

Відкрити депозит у гривнях можна в будь-якому відділенні банку. З собою необхідно мати оригінал паспорту та коду платника податків, а також за потреби:

 • пенсійне посвідчення для одержання додаткового бонусу до процентної ставки по депозиту;
 • копія документу про взяття на облік незалежного професіонала;
 • документи, що підтверджують джерела походження коштів, якщо загальний обсяг ваших вкладів складе від 400 тис. грн або якщо ви є політично значущою особою чи пов’язані з нею.

Внесіть кошти готівкою в касі Агропросперіс Банку або перерахуйте безготівково впродовж 5 банківських днів з моменту оформлення вкладу. Після внесення необхідної суми кошти зараховуються на депозит в робочий час.

Якщо у вас відкрито в Агропросперіс Банку картковий чи поточний рахунок у гривні, ви можете оформити депозит у гривні дистанційно в онлайн-банкінгу AP Bank лише в пару кліків.

Яку виплату відсотків по депозиту обрати

Залежно від ваших потреб вам доступні наступні варіанти нарахування та виплати відсотків на гривневі депозити в банку:

Гривневий депозит в банку – незамінний вибір, коли ви хочете щомісяця отримувати дохід за вкладом та зручно розпоряджатися ним, адже вам не потрібно турбуватися за постійний обмін валюти, як у випадку валютного депозиту.

Під час оформлення банківського вкладу визначіться зі способом отримання доходу за вкладом:

 • на банківську картку, за якою зможете без комісії знімати готівку в усіх банкоматах в Україні;
 • на поточний рахунок, з якого ви можете без комісії зняти гроші через касу Агропросперіс Банку або перерахувати по IBAN через онлайн-банкінг.
Залишилися запитання?

Ми використовуємо файли cookies для роботи сайту та оптимізації послуг. Користуючись сайтом, Ви погоджуєтеся на використання файлів cookies.