Агропросперис Банк Головний офіс Agroprosperis Bank
27-Т (літ. А), вулиця Дегтярівська 04119 Київ, Україна
Телефон:+38 044 392 93 91
×
Вхiд до iнтернет-банкiнгу
AP Online AP Bank Iнтернет-банкiнг для приватних осiб
Вхід Детальніше
Download from Google Play store Download from Apple App Store
AP Business Online AP Business Online Iнтернет-банкiнг для бiзнесу
Вхід Детальніше
Прості та вигідні тарифи на обслуговування
Оплати в один дотик з технологією Visa payWave
Зручне користування з онлайн-банкінгом AP Bank
Зняття готівки в 1500 банкоматів мережі "Радіус"
Оберіть для себе зручну картку
Замовити банківську картку «Ощадна картка» від Агропросперіс Банк
Ощадна картка високі відсотки на залишок з доступом до коштів 24/7
Обслуговування і поповнення Відсотки на залишок Безготівкові розрахунки
безкоштовно до 7% безкоштовно
Замовити банківську картку «Картка до депозиту» від Агропросперіс Банк
Картка до депозиту зручно отримуйте та витрачайте дохід за депозитом
Обслуговування Зняття готівки в банкоматах Радіус Безготівкові розрахунки
безкоштовно безкоштовно безкоштовно
Замовити банківську картку «Картка співробітника» від Агропросперіс Банк
Картка співробітника
Обслуговування Зняття готівки в банкоматах Радіус Безготівкові розрахунки
безкоштовно безкоштовно безкоштовно
Важлива iнформацiя

Можливі наслідки для клієнта в разі користування банківською послугою або невиконання ним обов'язків згідно з договором про надання цієї банківської послуги:
- приймаючи умови публічної пропозиції щодо правил та умов надання банківських послуг для клієнтів - фізичних осіб та умовах передбачених договором банківського рахунку, операції за яким можуть здійснюватися з використанням електронних платіжних засобів, клієнт зобов'язується здійснювати оплату відповідних банківських послуг згідно тарифів Банку;
- у разі порушення умов договору та у випадках, визначених умовами договору банк має право призупинити (тимчасово) всі або окремі операції по та/або здійснити блокування картки, відмовити в обслуговуванні клієнту;
- відповідно до норм чинного законодавства України доходи отримані клієнтом відповідно до умов Договору банківського рахунку, операції за яким можуть здійснюватися з використанням електронних платіжних засобів, підлягають оподаткуванню.

Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).
Банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом.
Клієнти Банку мають можливість відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.

З метою зменшення можливих фінансових втрат, що можуть бути пов'язані з підробкою або шахрайським використанням платіжної картки або її реквізитів, Банк встановив обмеження на суми операцій, що можуть бути проведені за допомогою картки. Дані обмеження встановлені з урахуванням потенційного ризику в залежності від типу операції (оплата або зняття готівки), країни, у якій проводиться операція, а також типу товарів/послуг, що оплачуються за допомогою картки.

Добові ліміти, встановлені за картками Агропросперіс Банку:

 • Отримання готівки в банкоматах – еквівалент 800 дол. США, 15 операцій;
 • Розрахунки у торговельній мережі та Інтернет – еквівалент 1000 дол. США, 10 операцій;
 • Отримання готівки в касах банку – в межах залишку на рахунку;
 • Операції через банкомат (платежі) – еквівалент 400 дол. США,10 операцій;
 • Перекази через банкомат та Інтернет – еквівалент 800 дол. США,10 операцій.

За бажанням Ви можете збільшити добовий ліміт в онлайн-банкінгу або зателефонувавши до Центру обслуговування Клієнтів за номерами:
0 800 505 555 (безкоштовно по Україні), +380 (44) 290 93 10.

Максимально можливі добові ліміти:

 • Отримання готівки в банкоматах – еквівалент 4 000 дол. США, 20 операцій;
 • Розрахунки у торговельній мережі та Інтернет – еквівалент 4 000 дол. США, 20 операцій;
 • Операції через банкомат (платежі) – еквівалент 1 000 дол. США, 10 операцій.
 • Перекази через банкомат – еквівалент 1 500 дол. США, 20 операцій;
 • Перекази через Інтернет – еквівалент 3 000 дол. США, 20 операцій.

 

Агропросперис Банк обслуговує платіжні картки міжнародної платіжної системи VISA.

Агропроспреріс Банк входить в банкоматну мережу «Радіус», яка налічує майже 200 банкоматів у Києві та понад 1500 банкоматів по всій Україні.

Для карток, емітованих Агропросперіс Банком, отримання готівки в банкоматах банків-партнерів, які входять в мережу «Радіус», - безкоштовне.

Банки-партнери мережі «Радіус»

Банкомати мережі «Радіус»

Всі платіжні карти, що випускаються Банком, є міжнародними і їх можна використовувати для отримання готівкових коштів у банкоматах і оплати товарів і послуг в точках, де присутній логотип міжнародної платіжної системи Visa.

Якщо Вам необхідна карта для поїздки за кордон або для розрахунків в інтернеті на закордонних сайтах, пропонуємо Вам декілька корисних порад:

- якщо валюта країни євро, рекомендуємо користуватися карткою в євро, якщо валюта країни долар США - карткою в доларах. Таким чином, Ви виключаєте комісію за конвертацію;

- поповнити валютний картковий рахунок може тільки власник рахунку, поповнити картковий рахунок у гривні може будь-яка фізична особа. Таким чином, якщо у Вас може виникнути необхідність у поповненні карткового рахунку третіми особами - рекомендуємо користуватися карткою у гривні;

- якщо валюта країни відмінна від долара США або євро, рекомендуємо користуватися карткою в доларах США. Валюта розрахунків МПС Visa - долар США і ви зможете уникнути курсових втрат з подвійної конвертації;

- при оплаті карткою за покупки або знятті готівки в банкоматах за кордоном рекомендуємо вибирати як розрахункову національну валюту країни. Це дозволить Вам уникнути курсових втрат з подвійної конвертації.

Алгоритм розрахунку суми блокування / списання коштів при здійсненні операцій у разі, якщо валюта транзакцій відрізняється від валюти карткового рахунку:

- в момент здійснення операції на картковому рахунку блокується сума з урахуванням курсу валюти (МПС та/або Банку), встановленого на день здійснення операції, в залежності від валюти операції та валюти рахунку, а саме:

  • якщо валюта операції співпадає з валютою рахунку, то блокується сума в валюті операції;

  • якщо валюта операції не співпадає з валютою рахунку та валюта рахунку співпадає з валютою долари США, то сума блокується в валюті долари США по курсу МПС;

  • якщо валюта операції не співпадає з валютою рахунку та валюта рахунку не співпадає з валютою долари США, то сума операції конвертується по курсу МПС у валюту долари США, а з валюти долари США по курсу Банку конвертується у валюту рахунку та блокується.

- списання коштів з карткового рахунку, за правилами МПС, відбувається протягом 2-10 днів після здійснення операції за розрахунковим курсом, чинним на день списання коштів з карткового рахунку.

Sms-повідомлення направляється в момент блокування суми.

У зв'язку з тим, що існує різниця між часом блокування суми на рахунку і її фактичним списанням, можливе виникнення різниці між сумою заблокованих і списаних з рахунку коштів.

Розмір комісії за проведення конвертації валют за картковими рахунками визначений Тарифами банку.

З курсом конвертації валют МПС Visa Ви можете ознайомитися тут.

Тримайте в секреті дані банківської картки

 

Відкрита інформація, яку ви можете безпечно розголошувати, - це номер картки (16 цифр, зазначених на лицьовій стороні картки) і Ваші ПІБ. Лише номера картки достатньо, щоб переказати на неї гроші, інша інформація платнику не потрібна, навіть ПІБ називати не обов’язково.

Інформація, яку ви можете надати банку для проведення ідентифікації, - це номер картки, слово-пароль до рахунку та Ваші ПІБ, дату народження, паспортні дані.

Інформація, яку завжди тримайте в секреті:

 • CVV2-код (три цифри на звороті картки) – код для здійснення онлайн-розрахунків
 • PIN-код – код для здійснення операцій в банкоматах, терміналах, торговельній мережі
 • логін та пароль до онлайн-банкінгу
 • коди банків та мобільних операторів для підтвердження платежів.

Ніколи та нікому не повідомляйте ці дані, навіть представнику банка, їх повинні знати тільки ви. Якщо у вас запитують цю інформацію – це 100% шахрай. Якщо ви випадково розкрили секретні дані платіжної картки шахраям – негайно дзвоніть на гарячу лінію банку за телефоном, вказаним на звороті картки.

Детальніше про безпеку використання платіжних карток читайте на сайті Національного банку України у розділі Платіжна безпека.

Телефонне шахрайство

Телефонне шахрайство – це вид шахрайства, коли шахрай телефонує і переконує жертву повідомити особисту, фінансову чи конфіденційну інформацію або переказати гроші.

Шахрай може назватися будь-ким: працівником банку, НБУ, Пенсійного фонду, поліції, мобільного оператора, покупцем вашого товару тощо.

Припиніть розмову, якщо:

 • запитують секретні дані платіжної картки;
 • обіцяють легкі гроші (несподіваний виграш);
 • керують в телефонній розмові вашими діями (направляють до терміналу чи банкомату);
 • просять надати фото платіжної картки;
 • лякають, що ваша картка заблокована, а злочинці зламали рахунок;
 • просять перейти за посиланням та зазначити всі персональні дані та реквізити платіжної картки.

Три типових сценарії телефонного шахрайства:

 • сценарій "Це банк. Ваша картка заблокована"
 • сценарій "Мамо, я в поліції або у лікарні" 
 • сценарій "Ви виграли автомобіль, квартиру, мільйон тощо" 

Детальніше про те, як діяти в кожному з цих випадків, читайте на сайті Національного банку України у розділі Телефонне шахрайство.

Фінансовий номер

Ваші рахунки в банку прив’язані до номеру вашого мобільного телефону (фінансового номеру). Отримавши доступ до SIM-карти, шахраї можуть отримати доступ і до рахунків.

Як захистити фінансовий номер і ваші рахунки:

 • Змініть свій ПІН-код на SIM-картці із звичних 0000 та 1111 на складний 8-значний номер.
 • Перейдіть на контракт із мобільним оператором. Це зробить неможливим перевипуск SIM-картки без вашої присутності та вашого паспорту. 
 • Прив’яжіть всі рахунки в банку до окремого номеру. Спілкуйтеся з цього номеру тільки з банками, не «світіть» цей номер.
 • Ніколи не публікуйте та не розповсюджуйте повідомлення та прохання про допомогу, в яких вказано номер карти та телефон.
 • Якщо ваш номер припинив відповідати – негайно повідомте про це свій банк та блокуйте свої картки. Після цього зверніться до мобільного оператора про блокування номеру та перевипуск SIM-картки. 

Як шахраї можуть скористатися вашим фінансовим номером та що в цьому випадку робити, читайте на сайті Національного банку України у розділі Фінансовий номер.

Онлайн-шопінг

Купуйте та сплачуйте онлайн на перевірених сайтах:

 • Ретельно перевіряйте сайти, на яких плануєте здійснювати розрахунки карткою, бо шахраї через підробні сайти можуть викрасти всю інформацію по вашій картці та обнулити її.
 • Сайти, які приймають онлайн платежі мають бути захищеними, для цього в стрічці адреси вони мають містити https:// та значок «Замочок».
 • На сайті мають бути значки захисту онлайн покупок від платіжних систем - Verified by Visa та Mastercard Secure code.
 • Ознайомтеся з відгуками про сайт через пошукові системи.  
 • Перевірте сайт за допомогою спеціального сервісу Кіберполіції або сервісу Асоціації “ЄМА”.

Які ознаки шахраїв в онлайн-торгівлі та що робити, якщо ви з ними зітнулися, читайте на сайті Національного банку Україні у розділі Онлайн-шопінг.


Стикнулися з шахраєм?

Контакти шахрая передайте у Кіберполіцію.

Заяву в Кіберполіцію можна лишити на їхньому офіційному сайті

або за телефоном 0 800 505 170.

Recall