Вхiд до iнтернет-банкiнгу
AP Online AP Bank для приватних осiб
Вхід Детальніше
Download from Google Play store Download from Apple App Store
AP Business Online AP Business Online для бiзнесу
Вхід Детальніше

Усвідомлюючи свою відповідальність щодо екологічних та соціальних наслідків діяльності, Агропросперіс Банк прагне сталого розвитку суспільства та всіляко підтримує 17 Цілей сталого розвитку ООН, інтегруючи їх у свої підходи до різноманітних щоденних викликів, з якими стикається.

У своїй діяльності Агропросперіс Банк підтримує бачення Світового банку  щодо сталого розвитку та докладає всіх зусиль для захисту навколишнього середовища. З цією метою банком запроваджена власна ЕКОЛОГІЧНА ТА СОЦІАЛЬНА ПОЛІТИКА, відповідно до якої  банк оцінює, відстежує, звітує щодо екологічних та соціальних ризиків проєктів.

 

Управління соціальними та екологічними ризиками проєктів, що фінансуються банком

 • Агропросперіс Банк не здійснює та не планує надалі обслуговування клієнтів, діяльність яких суперечать екологічним чи соціальним стандартам.
 • Під час відбору проєктів для фінансування, Агропросперіс Банк оцінює їхній вплив на екологію, сталість економічної діяльності та енергоефективність, утримуючись від фінансування будь-якої діяльності, що може призвести до потенційно значних негативних екологічних або соціальних впливів.
 • Банк не фінансує неетичні практики та умови праці, а також шкідливі для довкілля види економічної діяльності.
 • Банк надає пріоритет тим клієнтам, що провадять свою діяльність відповідно до принципів ресурсоефективності, запобігання, мінімізації або незбільшення негативного впливу на навколишнє середовище.

 

Усі проєкти, що фінансуються банком, підлягають належній перевірці та оцінці відповідності соціально-екологічним вимогам екологічної та соціальної політики банку. Частиною цих вимог є порядок дотримання стандартів екологічної і соціальної політики при фінансуванні в межах державної програми «Доступні кредити 5−7-9%», відповідно до якого:

Запит на кредит

 

Соціальні та екологічні аспекти управління персоналом

 • Агропросперіс Банк вважає свою команду найціннішим надбанням у веденні своєї діяльності.
 • Банк підтримує безпечні умови праці та зайнятості працівників, до яких належать: заборона будь-якої примусової праці, дотримання обмежень щодо мінімального віку прийняття на роботу, заборона дискримінації працівників за будь-якою ознакою, належне оформлення трудових договорів з працівниками, дотримання режиму робочого часу та вимог щодо понаднормових робіт, надання відпусток, офіційна заробітна плата, відсутність затримок та зменшень в оплаті праці, дотримання вимог трудового законодавства України тощо.
 • При цьому банк максимально вживає заходи для забезпечення безпеки та гігієни праці, зокрема: створює безпечні та нешкідливі умови праці, проводить навчання та інструктаж з техніки безпеки, дотримується вимог законодавства України у сфері охорони праці.
 • Дбаючи про свою команду в умовах війни, Агропросперіс Банк реалізовує принцип переваги дистанційної роботи для тих співробітників, які можуть виконувати свої обов’язки вдома.
 • Банк планомірно збільшує інвестиції в персонал, спрямовані на зростання рівня оплати праці, навчання персоналу, мотивацію, спонукання до здорового способу життя, та планує дотримуватися цього підходу і в майбутньому.

 

Працівники банку постійно удосконалюють свої знання з управління соціальними та екологічними ризиками. Усі працівники, що приймають участь в роботі з проєктами по фінансуванню, пройшли навчання з  «Introduction to the World Bank Environmental and Social Framework», про що мають відповідні сертифікати.

сертификатсертификат 2

 

Запитання, скарги та пропозиції з екологічних чи соціальних питань можна направляти:

 • на поштову адресу: 03124, бульв. В. Гавела, 6, корп. 3, Управління комплаєнс;
 • на електронну скриньку Управління комплаєнс - compliance@ap-bank.com;
 • через Форму зворотного зв'язку за темою «Повідомлення щодо екологічних чи соціальних питань».

 

Більше інформації про досягнення банку в розвитку концепції сталого розвитку можна дізнатись у Звіті.

Ми використовуємо файли cookies для роботи сайту та оптимізації послуг. Користуючись сайтом, Ви погоджуєтеся на використання файлів cookies.