Агропросперис Банк Головний офіс
27-Т (літ. А), вулиця Дегтярівська 04119 Київ, Україна
Телефон:+38 044 392 93 91
×
Вхiд до iнтернет-банкiнгу
AP Online AP Bank
Вхід Iнтернет-банкiнг для приватних осiб
AP Business Online AP Business Online
Вхід Iнтернет-банкiнг для бiзнесу

19.07.2019

Запровадження міжнародного номеру банківського рахунку IBAN

З метою подальшого розвитку системи електронних платежів та у відповідності до вимог Постанови Правління Національного банку України № 162 від 28.12.2018 (зі змінами) з 05.08.2019 року до рахунків клієнтів буде запроваджено міжнародний номер банківського рахунку IBAN (I-nternational B-ank A-ccount N-umber), який складається з 29 літерно-цифрових символів.

При цьому, зміна діючого номера рахунку на рахунок за стандартом IBAN не призведе до зміни положень договору (договору банківського рахунку/розрахунково-касового обслуговування/банківського вкладу тощо).

У зв’язку з цим, повідомляємо Вас про наступне:            

КЛІЄНТИ

1) з 05 серпня 2019 року до 31 жовтня 2019 року

- у документах на переказ коштів Клієнти можуть заповнювати реквізити “Код банку” та “Рахунок” у будь-яких варіаціях. Так, в документах на переказ коштів в реквізитах платника/отримувача, можуть заповнювати як пару реквізитів (номер рахунку платника/отримувача та код банку платника/отримувача), так і номер рахунку платника/отримувача за стандартом IBAN.

У разі заповнення номера рахунку платника/отримувача за стандартом IBAN, у реквізиті “Код банку платника/отримувача” необхідно зазначати нуль.

2) з 01 листопада 2019 року у реквізиті розрахункового документа “Рахунок” необхідно зазначати номер рахунку платника/отримувача виключно за стандартом IBAN.

БАНКИ УКРАЇНИ:

1) з 05 серпня 2019 до 31 жовтня 2019 року:

- прийматимуть до виконання документи на переказ коштів/ зараховуватимуть кошти на рахунок отримувача за реквізитами, варіації заповнення яких обрав Клієнт-платник;

- самостійно повідомлятимуть Державну фіскальну службу про зміну рахунків юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та фізичних осіб, які провадять незалежну професійну діяльність.

2) з 05 серпня 2019 року:

- відкриватимуть рахунки (поточні, вкладні (депозитні), рахунки умовного зберігання (ескроу)) відповідно до вимог стандарту IBAN;

- забезпечуватимуть формування виписки за рахунком клієнта від дати відкриття рахунку та суми вхідного залишку за діючим рахунком до зміни рахунку за стандартом IBAN (“історія рахунку”), з подальшим підтвердженням операцій на будь-яку дату після зміни діючого рахунку клієнта відповідно до стандарту IBAN;

-     виконуватимуть документи на арешт коштів/примусове списання/стягнення коштів незалежно від номера рахунку, зазначеного в цих документах (діючий рахунок до зміни за стандартом IBAN/за стандартом IBAN);

3) з 01 листопада 2019 року:

 - забезпечуватимуть перекази коштів виключно за стандартом IBAN.

Клієнти про зміну рахунків на формат IBAN можуть дізнатись:

·        -  безпосередньо у відділенні Банку;

·        - через системи дистанційного обслуговування рахунків (юридичних осіб, фізичних осіб- підприємців)

 

Більше про IBAN тут (зашить ссылку /uploads/IBAN.pdf

Recall