Агропросперис Банк Головний офіс Agroprosperis Bank
27-Т (літ. А), вулиця Дегтярівська 04119 Київ, Україна
Телефон:+38 044 392 93 91
×
Вхiд до iнтернет-банкiнгу
AP Online AP Bank
Вхід Iнтернет-банкiнг для приватних осiб
AP Business Online AP Business Online
Вхід Iнтернет-банкiнг для бiзнесу

22.08.2018

Запрошуємо на Битву Агротитанів 4-5 вересня 2018 року

4-5 вересня 2018 року Агропросперіс Банк візьме участь у щорічній Битві Агротитанів – масштабному заході, на якому провідні виробники агротехніки продемонструють свої надсучасні інноваційні розробки для підвищення якості та ефективності агрономічних операцій. Агропросперіс Банк, зі свого боку, представить на виставці програми кредитування, які допоможуть аграріям вигідно придбати високопродуктивну агротехніку найкращих виробників і підвищити рентабельність та ефективність їхнього бізнесу.

Партнерські програми Агропросперіс Банку із виробниками і дилерами сільгосптехніки є унікальними для українському ринку. В першу чергу, вони доступні для агровиробників із площею земель всього від 100 га. Аграрії можуть придбати техніку на рекордний термін до 7 років та без обов’язкового першого внеску за умови надання додаткового забезпечення. Також перевагами партнерських програм банку є відсутність витрат на оцінку і страхування застави, що здешевлює вартість кредиту, та оперативність прийняття рішення – до 7 робочих днів.

Детальніше ознайомитись з кредитними продуктами і партнерськими програмами Агропросперіс Банку можливо відвідавши 4-5 вересня Битву Агротитанів 2018, що проходитиме за адресою: Київська область, Тетіївський район, с. Степове, група компаній «ТАК».

Запрошення /uploads/Clash_of_Agrotitans_2018.jpg

Recall