Вхiд до iнтернет-банкiнгу
AP Online AP Bank для приватних осiб
Вхід Детальніше
Download from Google Play store Download from Apple App Store
AP Business Online AP Business Online для бiзнесу
Вхід Детальніше

12.11.2017

«Агропросперіс Банк» отримав довгостроковий кредитний рейтинг на інвестиційному рівні та найвищий рейтинг депозитів

«Агропросперіс Банк» отримав довгостроковий кредитний рейтинг на інвестиційному рівні та найвищий рейтинг депозитів8 грудня 2017 року рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» прийняло рішення про присвоєння «Агропросперіс Банку» довгострокового кредитного рейтингу за національною шкалою на рівні uaAA (дуже висока кредитоспроможність) та рейтингу депозитів за національною шкалою на рівні ua1 (найвища оцінка).

При присвоєнні рейтингу Агентство керувалось аналізом звітності Банку, аналізом результатів його роботи за 2016-2017 роки, а також даними про акціонера Банку та його діяльність.

РА «Експерт-Рейтинг» дійшло висновків, що «Агропросперіс Банк» має безпрецедентно високу зовнішню підтримку акціонера і протягом всього періоду аналізу підтримував надзвичайно високі запаси за нормативом адекватності регулятивного капіталу та за нормативами ліквідності.

Станом на 30 вересня 2017 року 95% виданих Банком кредитів юридичних осіб відносилось до 1-5 категорії позичальників за класифікацією НБУ, що агентство інтерпретує як високу якість кредитного портфелю. Також протягом 2017 року Банк значно наростив чистий процентний та чистий комісійний доходи та результати від торгівлі іноземною валютою, що, на думку Агентства, вказує на можливий вихід Банку на прибуткову діяльність в найближчих звітних періодах.

Ми використовуємо файли cookies для роботи сайту та оптимізації послуг. Користуючись сайтом, Ви погоджуєтеся на використання файлів cookies.