Агропросперис Банк Головний офіс
27-Т (літ. А), вулиця Дегтярівська 04119 Київ, Україна
Телефон:+38 044 392 93 91
×

Вхiд до iнтернет-банкiнгу

AP Online AP Bank
Вхід Iнтернет-банкiнг для приватних осiб
AP Business Online AP Business Online
Вхід Iнтернет-банкiнг для бiзнесу

12.11.2017

«Агропросперіс Банк» отримав довгостроковий кредитний рейтинг на інвестиційному рівні та найвищий рейтинг депозитів

8 грудня 2017 року рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» прийняло рішення про присвоєння «Агропросперіс Банку» довгострокового кредитного рейтингу за національною шкалою на рівні uaAA (дуже висока кредитоспроможність) та рейтингу депозитів за національною шкалою на рівні ua1 (найвища оцінка).

При присвоєнні рейтингу Агентство керувалось аналізом звітності Банку, аналізом результатів його роботи за 2016-2017 роки, а також даними про акціонера Банку та його діяльність.

РА «Експерт-Рейтинг» дійшло висновків, що «Агропросперіс Банк» має безпрецедентно високу зовнішню підтримку акціонера і протягом всього періоду аналізу підтримував надзвичайно високі запаси за нормативом адекватності регулятивного капіталу та за нормативами ліквідності.

Станом на 30 вересня 2017 року 95% виданих Банком кредитів юридичних осіб відносилось до 1-5 категорії позичальників за класифікацією НБУ, що агентство інтерпретує як високу якість кредитного портфелю. Також протягом 2017 року Банк значно наростив чистий процентний та чистий комісійний доходи та результати від торгівлі іноземною валютою, що, на думку Агентства, вказує на можливий вихід Банку на прибуткову діяльність в найближчих звітних періодах.

Recall