Вхiд до iнтернет-банкiнгу
AP Online AP Bank для приватних осiб
Вхід Детальніше
Download from Google Play store Download from Apple App Store
AP Business Online AP Business Online для бiзнесу
Вхід Детальніше

27.02.2023

Агропросперіс Банк підтвердив кредитний рейтинг на рівні uaAA за підсумками 2022 року

Агропросперіс Банк підтвердив кредитний рейтинг на рівні uaAA за підсумками 2022 рокуРейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» оновило довгостроковий кредитний рейтинг Агропросперіс Банку на рівні uaAA, що характеризує дуже високу кредитоспроможність, та рейтинг депозитів на найвищому рівні ua1 за національною шкалою.

Ґрунтуючись на аналізі фінансової та статистичної звітності банку за 2022 рік та січень 2023 року, агентство дійшло висновків, що Агропросперіс Банк:

  • добре забезпечений капіталом на рівнях, істотно вищих за встановлені НБУ граничні значення та середньоринкові показники;
  • підтримує суттєвий запас ліквідності, про що свідчать коефіцієнт чистого стабільного фінансування NSFR та коефіцієнти покриття ліквідністю LCRвв і LCRів, які в рази перевищують встановлені НБУ граничні значення;
  • незмінно забезпечує високу якість кредитного портфеля з часткою непрацюючих кредитів лише 4,52%, що в 8,9 раза менше ніж в 40,22% в середньому по банківській системі України.

У надскладних умовах повномасштабної війни Агропросперіс Банк повністю виконує всі взяті зобов’язання і нормативи діяльності та продовжує якісно і безперебійно надавати клієнтам усі банківські послуги, підтримуючи бездоганну репутацію банку з американським капіталом.

Звіт про підтвердження рейтингу

Ми використовуємо файли cookies для роботи сайту та оптимізації послуг. Користуючись сайтом, Ви погоджуєтеся на використання файлів cookies.