Вхiд до iнтернет-банкiнгу
AP Online AP Bank для приватних осiб
Вхід Детальніше
Download from Google Play store Download from Apple App Store
AP Business Online AP Business Online для бiзнесу
Вхід Детальніше

27.05.2024

Агропросперіс Банк підтвердив кредитний рейтинг на рівні uaAA за підсумками 1 кварталу 2024 року

Агропросперіс Банк підтвердив кредитний рейтинг на рівні uaAA за підсумками 1 кварталу 2024 року

 

Рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» оновило довгостроковий кредитний рейтинг Агропросперіс Банку на рівні uaAA, що характеризує дуже високу кредитоспроможність, та рейтинг надійності депозитів на найвищому рівні ua1 за національною шкалою.

За результатами аналізу фінансової звітності та показників діяльності Агропросперіс Банку за 1 квартал 2024 року агентство дійшло наступних висновків:

  • активи банку збільшились на 24,43% і склали 4,980 млрд грн, при цьому 75,39% активів були представлені ліквідними інструментами з низьким рівнем кредитного ризику;
  • кредитний портфель виріс на 31,19% до 1,084 млрд грн з часткою NPL на рівні 4,31%, що в 8,4 раза нижче за середньоринковий показник;
  • за підсумками 1 кварталу 2024 року банк отримав 33,97 млн грн чистого прибутку, що на 60,95% більше ніж за 1 квартал 2023 року;
  • впродовж звітного періоду банк був добре забезпечений регулятивним і основним капіталом та підтримував істотний запас ліквідності на рівнях, вищих за середньоринкові показники та встановлені НБУ граничні значення.

Агропросперіс Банк дотримується всіх взятих зобов’язань і нормативів діяльності, забезпечує високу якість банківських сервісів та підтримує репутацію надійного банку з американським капіталом.

Звіт про підтвердження рейтингу

Ми використовуємо файли cookies для роботи сайту та оптимізації послуг. Користуючись сайтом, Ви погоджуєтеся на використання файлів cookies.