Агропросперис Банк Головний офіс Agroprosperis Bank
27-Т (літ. А), вулиця Дегтярівська 04119 Київ, Україна
Телефон:+38 044 392 93 91
×
Вхiд до iнтернет-банкiнгу
AP Online AP Bank
Вхід Iнтернет-банкiнг для приватних осiб
AP Business Online AP Business Online
Вхід Iнтернет-банкiнг для бiзнесу

02.04.2020

Агропросперіс Банк відкрив відділення у Вінниці

Агропросперіс Банк продовжує розширювати мережу та відкриває своє перше регіональне відділення у Вінниці, яке розташоване у центрі міста по вул. Литвиненко-Вольгемут, 1.

У той час, як частина банківських відділень через карантин припиняє свою роботу, ми дотримуємося стратегії розвитку та відкриваємо нове відділення у новій області навіть в умовах карантинних обмежень та макроекономічної нестабільності.

Регіон обрано невипадково, адже Вінниччина – лідер серед українських областей з агровиробництва, тож Агропросперіс Банк, який спеціалізується саме на кредитуванні агровиробників, має в області велику кількість клієнтів і з відкриттям місцевого представництва стає до них набагато ближчим.

Нове відділення надає повний комплекс банківських послуг для бізнесу та приватних осіб: тут можна не тільки отримати кредит для бізнесу та якісне розрахунково-касове обслуговування, а й розмістити депозит у гривні чи доларах США під високі відсотки. Актуальні відсоткові ставки за депозитами розміщені тут: Депозити фізичних осіб.  

Відділення обслуговує клієнтів за наступним графіком: понеділок-четвер 10:00-16:30, п'ятниця 9:00-16:00.

Запрошуємо у гості в наше просторе відділення! Також будемо раді знайомитися та відповісти на ваші запитання за телефоном відділення +38 (0432) 60 52 29.

 

Депозити фізичних осіб

 

Recall