Агропросперис Банк Головний офіс
27-Т (літ. А), вулиця Дегтярівська 04119 Київ, Україна
Телефон:+38 044 392 93 91
×
Вхiд до iнтернет-банкiнгу
AP Online AP Bank
Вхід Iнтернет-банкiнг для приватних осiб
AP Business Online AP Business Online
Вхід Iнтернет-банкiнг для бiзнесу

29.10.2020

Агропросперіс Банк – лідер з кредитування агробізнесу

Раді повідомити, що Агропросперіс Банк став переможцем у номінації “Лідер кредитування агробізнесу”  на ХІІ Всеукраїнському конкурсі “Банк Року-2020” від Міжнародного фінансового клубу “Банкиръ”. У цьому є не тільки наша заслуга, але й наших клієнтів та партнерів. Дякуємо вам за довіру!

Агропросперіс Банк уже 5 років працює для спрощення доступу до фінансування для малих і середніх фермерів України: першим серед банків почав кредитувати під аграрні розписки, пропонує понад 30 партнерських програм на купівлю с/г техніки та виробничих матеріалів, в рамках ініціативи Європейського союзу отримав 10 млн євро для фінансування невеликих агровиробників. Ми щороку збільшуємо підтримку українських фермерів і цього сезону профінансували їх на 700 млн грн.

Пропонуємо нашим позичальникам зручні продукти, максимально адаптовані до специфіки аграрного бізнесу, спрощену процедуру оцінювання й швидке прийняття рішень, консультації з агротехнологій та комерційних питань. У нас ви можете отримати кошти або рефінансувати діючі кредити за державною програмою "Доступні кредити 5-7-9%".

Детальніше про наші кредитні програми для агробізнесу можна дізнатися у розділі Кредити агробізнесу.

Отримайте фінансування від лідера з кредитування агробізнесу!

Кредити агробізнесу

Recall