Login to Internet banking
AP Online AP Bank for individuals
Login More
Download from Google Play store Download from Apple App Store
AP Business Online AP Business Online for business
Login More

02.03.2022

Agroprosperis Bank extends the validity of bank cards, which expire during martial law

Шановні Клієнти, інформуємо про продовження терміну дії платіжних карток АТ «АГРОПРОСПЕРІС БАНК», термін дії яких закінчується у період запровадження воєнного стану. Таким чином, платіжні картки, термін дії яких закінчується в лютому або пізніше, продовжать працювати до липня 2022 року.

Для перевипуску та отримання нових карток Клієнтам банку нікуди звертатися не потрібно – процес подовження дії карток відбувається в автоматичному режимі.

Такі картки мають повноцінний функціонал: ними можна розраховуватися в торговельно-сервісний мережі, знімати готівку в банкоматі тощо, з урахуванням обмежень, встановлених банками емітентами, банками еквайєрами та Національним банком України.  

Звертаємо увагу,  що при безготівкових розрахунках можливі відмови в деяких торговельних підприємствах та через Інтернет, які залежать від налаштувань POS-терміналів та сайтів інтернет-торговців.

We use cookies for website operation and optimization of service. By using our site, you you consent to our use of cookies.