Агропросперис Банк Головний офіс Agroprosperis Bank
27-Т (літ. А), вулиця Дегтярівська 04119 Київ, Україна
Телефон:+38 044 392 93 91
×
Вхiд до iнтернет-банкiнгу
AP Online AP Bank
Вхід Iнтернет-банкiнг для приватних осiб
AP Business Online AP Business Online
Вхід Iнтернет-банкiнг для бiзнесу

25.09.2020

Отримуйте доступні кредити 5-7-9% в Агропросперіс Банку

Агропросперіс Банк приєднався до реалізації державної програми «Доступні кредити 5−7−9%», за якою малий бізнес може отримати кошти під 5%, 7% чи 9% річних або рефінансувати раніше оформлені кредити з повною компенсацією відсотків. Відповідну угоду з Фондом розвитку підприємництва банк підписав 16 вересня.

Програма «Доступні кредити 5−7−9%» дає можливість новоствореним та діючим підприємствам з річним доходом до 100 млн грн отримати інвестиційний кредит або поповнити обігові кошти під ставку від 5% до 9% річних. При цьому чим більше робочих місць створює бізнес, тим більшу компенсацію відсотків за кредитом він отримує.

Антикризовий пакет програми передбачає рефінансування наявного кредиту з компенсацією від держави повної суми відсотків до рівня 0% річних до 31 березня 2021 року. Така можливість доступна для підприємств з доходом до 10 млн євро, які зберегли не менше 60% фонду оплати праці та не менше 80% чисельності працівників у порівнянні з 1 березня 2020 року.

За словами голови правління Сергія Щепанського Агропросперіс Банк попри пандемію не зменшив, а навпаки збільшив обсяги фінансування малих і середніх підприємств, прагнучи максимально допомогти бізнесу у цей непростий час. «Ми спеціалізується на фінансуванні саме малого бізнесу, і раді запропонувати нашим клієнтам ще один дієвий механізм доступного кредитування, особливо зараз – в час, коли невеликі підприємства найбільше залежать від стабільного фінансування. Віримо, що ця ініціатива допоможе підвищити стійкість та конкурентоздатність бізнесу й сприятиме подоланню наслідків пандемії та відновленню української економіки», – поділився Сергій.

Ви можете ознайомитися з детальними умовами кредитування за програмою у розділі Доступні кредити 5-7-9%

Recall