Вхiд до iнтернет-банкiнгу
AP Online AP Bank для приватних осiб
Вхід Детальніше
Download from Google Play store Download from Apple App Store
AP Business Online AP Business Online для бiзнесу
Вхід Детальніше

27.06.2023

Подовження строку дії карток до 1 вересня 2023 року

Подовження строку дії картокАгропросперіс Банк автоматично подовжує до 1 вересня 2023 року усі банківські картки, строк дії яких завершився у лютому 2022 року або пізніше. Такими картками можливо без обмежень розраховуватися в торговельній мережі та знімати готівку в банкоматах чи касах, однак більшість операцій в Інтернеті, які вимагають введення терміну дії картки, є недоступними.

Якщо строк дії вашої банківської картки закінчився, радимо за можливості перевипустити або оформити нову картку, щоб вільно користуватися усім її функціоналом.

Обирайте картку Мрія від Агропросперіс Банку, з якою ви можете не лише зручно розраховуватися, а й отримувати дуже привабливі відсотки на залишок власних коштів – до 11% річних. Окрім цього з карткою Мрія абсолютно безкоштовно:

  • поповнювати картку;
  • знімати готівку в усіх банкоматах на території України;
  • розраховуватися в торговельній мережі та Інтернеті;
  • здійснювати перекази за межі банку за довільними реквізитами.

Усі картки Агропросперіс Банку підключені до безконтактних платежів Apple Pay та Google Pay, тож користування ними не лише вигідне, а й комфортне.

Картку можна оформити в будь-якому відділенні банку. Докладніше про тарифи та умови за платіжними картками читайте на нашому сайті в розділі Банківські картки для приватних осіб.

Ми використовуємо файли cookies для роботи сайту та оптимізації послуг. Користуючись сайтом, Ви погоджуєтеся на використання файлів cookies.