Вхiд до iнтернет-банкiнгу
AP Online AP Bank для приватних осiб
Вхід Детальніше
Download from Google Play store Download from Apple App Store
AP Business Online AP Business Online для бiзнесу
Вхід Детальніше

01.11.2022

Платіть безпечніше та швидше з карткою Агропросперіс Банку та Apple Pay

Платіть безпечніше та швидше з карткою Агропросперіс Банку та Apple PayКористуйтеся всіма перевагами картки Агропросперіс Банку з Apple Pay на iPhone, Apple Watch, iPad та Mac. Розраховуватися з Apple Pay просто, і він працює з пристроями, якими ви користуєтеся щодня. Оплата в магазинах, програмах і в Інтернеті ніколи не була такою простою, безпечною чи конфіденційною!

Щоб здійснити платіж, достатньо піднести iPhone або Apple Watch до платіжного терміналу та пройти автентифікацію за допомогою Face ID, Touch ID або пароля. Apple Pay також є безпечнішим і швидшим способом оплати в Інтернеті та в застосунках, оскільки вам більше не потрібно створювати обліковий запис або заповнювати довгі платіжні форми.

Коли ви робите покупку, Apple Pay використовує номер пристрою та унікальний код транзакції. Ваш повний номер картки ніколи не зберігається на вашому пристрої або на серверах Apple, і його не можна надати продавцям. Apple Pay не зберігає інформацію про трансакції, яку можна пов’язати з вами, забезпечуючи конфіденційність усіх покупок.

Налаштувати Apple Pay дуже легко. Досить просто зайти в додаток Wallet на iPhone, натиснути на значок плюса і додати картку Агропросперіс Банку. І Apple Pay готовий до використання!

Ми використовуємо файли cookies для роботи сайту та оптимізації послуг. Користуючись сайтом, Ви погоджуєтеся на використання файлів cookies.