Агропросперис Банк Головний офіс Agroprosperis Bank
27-Т (літ. А), вулиця Дегтярівська 04119 Київ, Україна
Телефон:+38 044 392 93 91
×
Вхiд до iнтернет-банкiнгу
AP Online AP Bank
Вхід Iнтернет-банкiнг для приватних осiб
AP Business Online AP Business Online
Вхід Iнтернет-банкiнг для бiзнесу

18.06.2020

Новий онлайн-банкінг для приватних осіб

Сьогодні Агропросперіс Банк запустив бета-версію онлайн-банкінгу для приватних осіб, тож відтепер клієнти банку зможуть управляти своїми заощадженнями та контролювати рух коштів за рахунками без відвідання відділень банку в режимі 24/7.

Дистанційним обслуговуванням зможуть користуватися клієнти, які є держателями платіжних карток Агропросперіс Банку. Для тих клієнтів, які ще не мають карток, це гарний привід оформити в банку Ощадну картку і отримати не лише доступ до сервісу, а й дохід до 10% річних на залишок за рахунком із вільним доступом до коштів.

Завдяки онлайн-банкінгу AP Bank клієнти Агропросперіс Банку зможуть:

  • робити перекази між картками та рахунками Агропросперіс Банку та будь-якого іншого банку, а також за довільними реквізитами
  • переглядати актуальний залишок та рух коштів за оформленими продуктами
  • встановлювати ліміти, блокувати чи розблоковувати свої картки
  • дізнаватися вигідні курси обміну валют банку.

Доступ до вебверсії банкінгу можна отримати на сайті банку https://ap-bank.com/ або за посиланням https://online.ap-bank.com. Найближчим часом онлайн-банкінг буде доступний у версіях мобільних додатків.

Це тільки перший реліз, але наразі вже йде розробка другого релізу онлайн-банкінгу, який планується до запуску в серпні цього року. Будьте з нами!

Recall