Агропросперис Банк Головний офіс Agroprosperis Bank
27-Т (літ. А), вулиця Дегтярівська 04119 Київ, Україна
Телефон:+38 044 392 93 91
×
Вхiд до iнтернет-банкiнгу
AP Online AP Bank
Вхід Iнтернет-банкiнг для приватних осiб
AP Business Online AP Business Online
Вхід Iнтернет-банкiнг для бiзнесу

29.03.2021

Наш кредитний портфель досяг 1 мільярда гривень

Кредитний портфель юридичних осіб Агропросперіс Банку за останній рік зріс на 40% та досяг знакової позначки в 1 мільярд гривень. Увесь обсяг коштів банк надав малому і середньому бізнесу, з них 80% суми отримали агровиробники, які спеціалізуються на рослинництві. Четверту частину фінансування Агропросперіс Банк видав за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%», до якої доєднався восени 2020-го року.

У складних умовах, у яких через пандемію та макроекономічну нестабільність опинився український невеликий бізнес, Агропросперіс Банк прагне надати йому максимальну підтримку й допомогти успішно пройти через ці непрості часи. 1 мільярд гривень – це можливість для підприємців підвищити свою стійкість та конкурентоздатність, а також розвиватися, впроваджувати нові технології та виходити на новий рівень.

Дякуємо нашим клієнтам за довіру, бажаємо успіхів та нових надзвичайних результатів! А ми завжди готові допомогти фінансово. Детальні умови кредитування в Агропросперіс Банку дізнавайтеся на нашому сайті у розділах:

Кредити агробізнесу

Доступні кредити 5-7-9%

Кредити бізнесу

Recall