Агропросперис Банк Головний офіс Agroprosperis Bank
27-Т (літ. А), вулиця Дегтярівська 04119 Київ, Україна
Телефон:+38 044 392 93 91
×
Вхiд до iнтернет-банкiнгу
AP Online AP Bank
Вхід Iнтернет-банкiнг для приватних осiб
AP Business Online AP Business Online
Вхід Iнтернет-банкiнг для бiзнесу

13.05.2020

Індексне страхування врожаю від Агропросперіс Банку, ARX та Аон Україна

Провідний банк з кредитування сільгоспвиробників Агропросперіс Банк спільно з лідером в агрострахуванні компанією ARX (АТ «СК «АРКС») та найбільшим страховим посередником в Україні компанією «Аон Україна» запровадили спільну програму індексного страхування врожайності для малого та середнього агробізнесу.

Страховий продукт є максимально простим та адаптованим під потреби саме невеликих агровиробників, які є основними клієнтами банку, оскільки не потребує виїзду в поле для оцінки посівів та надання додаткових документів.

За словами голови правління Агропросперіс Банку Сергія Щепанського, банк протягом 5 років фінансує в основному малі та середні агропідприємства, тому повністю розуміє специфіку їхньої діяльності та завжди пропонує своїм позичальникам продукти, найбільш адаптовані до їхнього бізнесу і поточної ситуації. «Сьогодні, після майже безсніжної зими та сухої весни, коли полям не вистачає вологи, а також в умовах карантину та експортно-імпортних обмежень, ми маємо підтримати наших клієнтів і захистити їх від ризику неврожаю за допомогою зручного та ефективного інструменту», – поділився Сергій Щепанський.

В свою чергу, генеральний директор компанії «Аон Україна» Олексій Грінченко зазначив, що компанія «Аон» рада співпрацювати із Агропросперіс Банк та СК «ARX» у створенні нового страхового продукту. Він також додав: «Ми із великим задоволенням готові використовувати свій міжнародний досвід для реалізації успішних новітніх та конкурентоспроможних рішень для захисту українських компаній та мінімізації агроризиків». Генеральний директор відзначив великий досвід «Аон Україна» у страхуванні ризиків сільського господарства: як класичних ризиків, так і параметричного страхування. Компанія є однією з перших в Україні, що почала реалізовувати рішення з індексного страхування для підприємств сільського господарства, і наразі сільськогосподарське страхування є одним з її найпріоритетніших завдань. Олексій Грінченко додав, що «Аон» бачить великий потенціал у використанні параметричних рішень, оскільки продукт є досить простим та зрозумілим і передбачає швидке отримання відшкодування у разі втрати.

Голова Правління СК «ARX» Андрій Перетяжко відзначив: Саме завдяки спільним зусиллям професійних учасників ринку, в першу чергу страхових компаній, брокерів та банків нам вдасться змінити стереотипи українських агровиробників та нівелювати недовіру до агрострахування, накопичену за багато років. Разом з такими партнерами, як Аон Україна та Агропросперіс Банк, ми доклали всіх зусиль, щоб продукт був максимально простим та зрозумілим для агровиробника. Клієнти зможуть оформити поліс агрострахування в відділенні Агропросперіс Банку, в тому числі, при отриманні фінансування. Варто зауважити, що процес врегулювання можливих збитків є максимально спрощеним та швидким. Ми турбуємось про наших клієнтів та більшість процесів перевели в онлайн».

 

Про Агропросперіс Банк:

Агропросперіс Банк (ap-bank.com) – банк із 100% іноземним капіталом, що належить інвестиційному фонду NAP II під управлінням NCH Capital Inc. (США). Інвестори фонду – відомі міжнародні установи США та Європи, зокрема Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР). Агропросперіс Банк – спеціалізований банк, який фокусується на кредитуванні малих та середніх агровиробників. АП Банк був першим в Україні банком, який почав фінансувати під аграрні розписки та значно спростив доступ до грошових ресурсів фермерам, які не мають достатньо застави і тому обмежені в можливості залучення банківського фінансування.  

Про Аон:

Aon plc (NYSE: AON) – провідна компанія в області ризик-менеджменту, брокерських послуг зі страхування та перестрахування, консалтингу у галузі управління персоналом. Aон розробляє ідеї на основі даних експертів, зменшуючи ризики наших клієнтів і допомагаючи їм бути максимально ефективними у веденні бізнесу. Компанія нараховує приблизно 500 офісів, де працює більше 50 000 професіоналів у 120 країнах світу.

Компанія Aon в Україні має понад 25 років досвіду роботи на українському ринку. Aон є найбільшим страховим та перестраховим посередником в Україні, який представлений в 3 містах країни – Києві, Львові та Одесі. Компанія надає послуги понад 400 клієнтам в Україні.

Про ARX:

Страхова компанія ARX — абсолютний лідер страхового ринку України згідно даних Нацкомфіну  у 2019 році. 25 років компанія успішно працює на ринку України, 11 з яких – під брендом АХА Страхування.

З 2019 року ARX – частина міжнародного страхового холдінгу Fairfax Financial Holdings, працюючого у 40 країнах світу. Кількість договорів ARX в 2019 році склало 1, 9 млн. У компанії 70 офісів в різних містах України, партнерська мережа з 360 СТО, більш 1530 страхових агентів. В середньому в день компанія виплачує клієнтам 4 млн грн.

Recall