Агропросперис Банк Головний офіс Agroprosperis Bank
27-Т (літ. А), вулиця Дегтярівська 04119 Київ, Україна
Телефон:+38 044 392 93 91
×
Вхiд до iнтернет-банкiнгу
AP Online AP Bank
Вхід Iнтернет-банкiнг для приватних осiб
AP Business Online AP Business Online
Вхід Iнтернет-банкiнг для бiзнесу

28.04.2017

Агропросперіс Банк профінансував 40% всіх аграрних розписок в Україні

Станом на квітень 2017 року за час реалізації проекту аграрних розписок в Україні оформлено 104 аграрних розписки, 43 із них – Агропросперіс Банком. І це протягом лише одного року роботи із цим інструментом!

Банк спрацював за аграрними розписками в шести регіонах, в тому числі першим підписав розписки у нещодавно приєднаних до проекту Тернопільській і Сумській областях.

«Агропросперіс Банк вважає своїм пріоритетом розвиток таких нетипових для звичайних банків інструментів кредитування, як аграрні розписки і фінансування під валютні форварди, -  повідомив Сергій Щепанський, голова правління Агропросперіс Банку. - Ці продукти краще пристосовані до специфіки аграрного бізнесу і потреб наших клієнтів».

Більшість клієнтів, які уклали з банком аграрні розписки у минулому сезоні, повертаються за ними знову. Тож протягом перших місяців 2017 року банком оформлено вже 17 розписок.

«Ми зацікавлені у кредитуванні під аграрні розписки саме малих та середніх агрогосподарств із площею земель від 100 га, а взагалі господарства, які користуються аграрними розписками, мають близько 500-1500 га землі в обробітку та залучають додаткове фінансування на посівну саме через аграрні розписки», - розповів Сергій Щепанський.

Recall