Вхiд до iнтернет-банкiнгу
AP Online AP Bank для приватних осiб
Вхід Детальніше
Download from Google Play store Download from Apple App Store
AP Business Online AP Business Online для бiзнесу
Вхід Детальніше

02.04.2021

Агропросперіс Банк підтвердив кредитний рейтинг на інвестиційному рівні uaAA за підсумками 2020 року та січня-лютого 2021 року

Агропросперіс Банк отримав чергове підтвердження довгострокового кредитного рейтингу на інвестиційному рівні uaAA, що характеризує дуже високу кредитоспроможність, та найвищого рейтингу надійності депозитів ua1 за національною шкалою.

За висновками Рейтингового агентства «Експерт-Рейтинг»:

  • Станом на початок березня 2021 року АТ «АП БАНК» був дуже добре забезпечений капіталом (регулятивним і основним) та ліквідністю, на що вказують показники відповідних нормативів Банку, які в рази перевищували встановлені НБУ граничні значення.
  • За підсумками 2020 року АТ «АП БАНК» показав хороші темпи приросту активів (+52,96%) та кредитного портфеля (+27,35%), підтримуючи його якість на високому рівні (зокрема, станом на початок лютого 2021 року частка NPL у кредитах Банку була в 31,7 разів меншою за середньо-ринковий показник).
  • За підсумками 2020 року АТ «АП БАНК» показав прибуток в обсязі 596 тис. грн., що є меншим прибутку Банку в 2019 році, зокрема через нарощення обсягу інвестицій у нові відділення та онлайн-інструменти для підтримки клієнтів Банку. При цьому, в третьому та четвертому кварталах 2020 року АТ «АП БАНК» повернувся до прибуткової роботи. Так, за третій квартал 2020 року АТ «АП БАНК» отримав прибуток в обсязі 187 тис. грн., а за четвертий – 7,930 млн. грн.
  • Банк виконував свої зобов’язання перед клієнтами та кредиторами відповідно до чинного законодавства.

З рейтинговим звітом та свідоцтвом про присвоєння рейтингу ви можете ознайомитися на нашому сайті у розділі Документи і звітність – Рейтинги.

Ми використовуємо файли cookies для роботи сайту та оптимізації послуг. Користуючись сайтом, Ви погоджуєтеся на використання файлів cookies.