Вхiд до iнтернет-банкiнгу
AP Online AP Bank для приватних осiб
Вхід Детальніше
Download from Google Play store Download from Apple App Store
AP Business Online AP Business Online для бiзнесу
Вхід Детальніше

22.03.2018

Агропросперіс Банк підтвердив довгостроковий кредитний рейтинг на рівні uaAA та найвищий рейтинг депозитів за результатами 2017 року

22 березня 2018 року рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг Агропросперіс Банку на рівні uaAA, що характеризує дуже високу кредитоспроможність, та рейтинг надійності депозитів на найвищому рівні ua1.

За висновками рейтингового агентства, Агропросперіс Банк 2017 року продемонстрував помітний приріст чистого доходу, зокрема чистий процентний дохід банку збільшився в 1,5 раза, а чистий комісійний дохід – майже в 3 рази в порівнянні з результатами за 12 місяців 2016 року. В третьому кварталі 2017 року Агропросперіс Банк повернувся до прибуткової діяльності та отримав річний прибуток в сумі 6,392 млн грн. 

На думку агентства, Агропросперіс Банк протягом всього періоду був забезпечений ліквідністю та регулятивним капіталом на рівнях, що суттєво перевищують не лише вимоги НБУ, але й середні значення по всій банківській системі України.

Особливо слід відзначити, що в портфелі Банку відсутні кредити фізичним особам, а частка неробочих кредитів юридичним особам (NPL) станом на 01 лютого 2018 року склала безпрецедентні 0,02% при середньому значенні частки NPL по банківській системі на рівні 57,57%. Це вказує на дуже високу якість кредитного портфеля Агропросперіс Банку.

Ми використовуємо файли cookies для роботи сайту та оптимізації послуг. Користуючись сайтом, Ви погоджуєтеся на використання файлів cookies.