Вхiд до iнтернет-банкiнгу
AP Online AP Bank для приватних осiб
Вхід Детальніше
Download from Google Play store Download from Apple App Store
AP Business Online AP Business Online для бiзнесу
Вхід Детальніше

12.07.2018

Агропросперіс Банк підтвердив довгостроковий кредитний рейтинг на інвестиційному рівні за результатами 1 кварталу 2018 року

11 липня 2018 року рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг Агропросперіс Банку на рівні uaAA, що характеризує дуже високу кредитоспроможність, та найвищий рейтинг надійності депозитів на рівні ua1 за національною шкалою.

За висновками агентства, Агропросперіс Банк протягом всього періоду був забезпечений ліквідністю та регулятивним капіталом на рівнях, що суттєво перевищують не лише вимоги НБУ, але й середні значення по всій банківській системі України.

У третьому кварталі 2017 року Агропросперіс Банк повернувся до стабільної прибуткової діяльності та безперервно демонстрував помітний приріст чистого доходу, отримавши за перший квартал 2018 року 2,37 млн грн прибутку. 

На думку агентства, Банк має дуже високу якість кредитного портфеля, оскільки в ньому відсутні кредити фізичним особам, а частка неробочих кредитів юридичним особам (NPL) станом на 01 травня 2018 року складає рекордні 0,01% при середньому значенні частки NPL по банківській системі на рівні 56%.

Ми використовуємо файли cookies для роботи сайту та оптимізації послуг. Користуючись сайтом, Ви погоджуєтеся на використання файлів cookies.