Агропросперис Банк Головний офіс
27-Т (літ. А), вулиця Дегтярівська 04119 Київ, Україна
Телефон:+38 044 392 93 91
×
Вхiд до iнтернет-банкiнгу
AP Online AP Bank
Вхід Iнтернет-банкiнг для приватних осiб
AP Business Online AP Business Online
Вхід Iнтернет-банкiнг для бiзнесу

25.04.2016

Аграрні розписки в Україні: впевнений прогрес завдяки активній міжнародній співпраці 

20 квітня 2016 року у м. Вінниця учасники проекту «Аграрні розписки в Україні», зокрема представники  Міжнародної фінансової корпорації (IFC, Група Світового банку) та Агропросперіс Банку, зустрілися з членами Консультативного комітету з питань міжнародного співробітництва Уряду Швейцарії та представниками Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO).

Сторони обговорили статус реалізації проекту впровадження аграрних розписок, досягнуті результати, а також поділилися практичним досвідом використання даного інструменту, як з боку кредитора, так і з боку сільгоспвиробників.

Першу аграрну розписку було оформлено у Полтавській області у лютому 2015 року і вже на сьогодні в Україні оформлено 29 аграрних розписок на загальну суму 77 млн.грн. Із них більшу частину було оформлено саме Агропросперіс Банком.

«Агропросперіс Банк - перший і поки що єдиний в Україні банк, який видає сільгоспвиробникам кошти під аграрні розписки. Банк бере активну участь у реалізації даного проекту і вважає своїм пріоритетом спрощення та розширення доступу до фінансування в аграрному секторі» - повідомив Голова Правління Сергій Щепанський.

Нагадаємо, що 13 жовтня 2015 року Група Світового банку та Державний секретаріат з економічних справ Швейцарської Конфедерації (SECO) офіційно розпочали програму із запровадження аграрних розписок як нового фінансового інструменту для України, який відкриє доступ до фінансових та товарно-матеріальних ресурсів для малих сільгосппідприємств.

Recall