Агропросперис Банк Головний офіс Agroprosperis Bank
27-Т (літ. А), вулиця Дегтярівська 04119 Київ, Україна
Телефон:+38 044 392 93 91
×
Вхiд до iнтернет-банкiнгу
AP Online AP Bank
Вхід Iнтернет-банкiнг для приватних осiб
AP Business Online AP Business Online
Вхід Iнтернет-банкiнг для бiзнесу

04.11.2019

Результати Агропросперіс Банку за третій квартал 2019 року: зростання активів до 1 млрд грн та відкриття нових відділень

За даними офіційної фінансової звітності за 9 місяців 2019 року Агропросперіс Банк у третьому кварталі продовжив нарощувати фінансові показники та досяг наступних результатів:

·      портфель депозитів фізичних осіб збільшився до 164 млн грн;

·      кредитний портфель агробізнесу становив 610 млн грн з часткою непрацюючих кредитів 1%;

·      активи банку перевищили 1 млрд грн:

·      чистий прибуток за квартал досяг майже 12 млн грн.

Цьогоріч Агропросперіс Банк активно працює над розвитком сервісів для приватних осіб та мережі відділень. Так, у червні запрацювало нове відділення у Києві по вул. В. Васильківській, 84/20, а у серпні – ще одне по вул. Московській, 46/2. Наразі готується відкриття нового відділення в регіонах.

Агропросперіс Банк стабільно пропонує вигідні депозити для фізичних осіб, а нещодавно запровадив новий продукт «Кредит під депозит». Важливою подією третього кварталу для банку є завершення розробки  зручного мобільного банкінгу, запуск якого планується вже цього місяця.

 

Детальна інформація про фінансові показники банку міститься в офіційній фінансовій звітності за 9 місяців 2019 року, опублікованій на сайті банку.

Recall