Вхiд до iнтернет-банкiнгу
AP Online AP Bank для приватних осiб
Вхід Детальніше
Download from Google Play store Download from Apple App Store
AP Business Online AP Business Online для бiзнесу
Вхід Детальніше

← Депозит на літо 

 

Правила бонусної програми "Бонус до депозиту на літо"

 

1. Бонусна програма "Бонус для депозиту на літо" діє для строкового вкладу фізичної особи "Депозит на літо" і застосовується для будь-якого терміну та суми вкладу.

2. Розмір бонусу становить +0,5% до  річної відсоткової ставки, діючої на момент розміщення вкладу.

3. Для отримання бонусу до відсоткової ставки необхідно на сторінці вкладу "Депозит на літо" на офіційному вебсайті банку ap-bank.com відправити заявку Хочу бонус до депозиту на літо відповідної форми, в якій обов’язково вказати своє:

- прізвище, ім’я, по батькові;

- мобільний номер телефона.

4. Для оформлення бонусу за бонусною програмою необхідно звернутися у відділення банку для оформлення вкладу «Депозит на літо» і обов’язково до моменту оформлення вкладу повідомити менеджеру, що була заповнена заявка «Хочу бонус до депозиту на літо» на сайті банку, своє ПІБ та мобільний номер телефона, який було вказано в заявці.

5. Бонус буде застосовано у разі повної відповідності фактичних даних тим, що відправлені у заявці.

6. Термін дії бонусної програми - з 20.06.2022р. по 31.07.2022р. включно. Заявки, які були відправлені до 31.07.2022, але не були використані клієнтом, з 01.08.2022 припиняють свою дію у зв’язку з закінченням терміну дії бонусної програми.

 

Хочу бонус до депозиту на літо 

Ми використовуємо файли cookies для роботи сайту та оптимізації послуг. Користуючись сайтом, Ви погоджуєтеся на використання файлів cookies.