Агрофінансування

Агропросперіс Банк – це єдиний в Україні банк, який фінансує тільки малих і середніх агровиробників. Банк надає кредити під заставу майбутнього урожаю або аграрних розписок, спрощуючи доступ до фінансування виробникам, які не мають достатньо застави для отримання класичного кредиту в потрібному обсязі.

 

Агропросперіс Банк  став першим в Україні банком, який кредитує під аграрні розписки і вже четвертий рік системно використовує даний інструмент.

 

Агропросперіс Банк надає фінансування аграріям в 14 областях України – Вінницькій, Хмельницькій, Полтавській, Харківській, Сумській, Чернігівській, Київській, Житомирській, Черкаській, Кіровоградській, Тернопільській, Львівській, Рівненській і Волинській.

Послуги

Агропросперіс Банк надає повний комплекс послуг для юридичних осіб, а також приймає депозитні вклади приватних осіб. Надійність вкладів забезпечується інвестиціями у найбільш стабільну і прибуткову галузь економіки України – сільське господарство, а також участю у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб. Банк має найвищий рейтинг надійності депозитів на рівні ua1 за національною шкалою.

Акціонер Банку

Агропросперіс Банк – банк із 100% іноземним капіталом. Єдиним акціонером Банку є компанія Agro Holdings (Ukraine) Limited, опосередкованим власником якої є фонд NCH Agribusiness Partners II, L.P. Інвесторами фонду є відомі міжнародні фінансові інститути, університети, пенсійні фонди США та Європи, в тому числі Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР).

 

Фонд NCH Agribusiness Partners II, L.P входить у групу інвестиційних фондів під управлінням NCH Capital Inc. (США). Заснована 1993 року у Нью-Йорку, NCH Capital Inc. управляє інвестиціями у розмірі понад 3 млрд. доларів США через 9 регіональних офісів по всьому світу.

Історія

У 2006 році інвестиційний фонд NCH Capital Inc. розпочав інвестиції у сільське господарство України.

17 липня 2015 року Agro Holdings (Ukraine) Limited, дочірня компанія NCH Capital Inc., уклала угоду з придбання ПАТ «Астра Банк», який був зареєстрований у 2007 році, а у 2015 році визнаний неплатоспроможним Національним банком України. Дана угода стала першим і на разі єдиним випадком купівлі неплатоспроможного банку і приведення його нормативів капіталу та ліквідності у відповідність до законодавства.

 

4 лютого 2016 року банк вийшов на ринок під новим брендом – Агропросперіс Банк і з новою бізнес-моделлю – як єдиний банк, який фінансує виключно малих і середніх агровиробників. У лютому 2016 року банк оформив першу в Україні фінансову аграрну розписку, ставши першим банком, який кредитує за допомогою даного інноваційного інструменту.

Курси валют на

 

купівля

продаж

USD

EUR

Індекси процентних ставок

на лютий 2020

UIRD 12 міс, UAH - 13,77

LIBOR 12 міс, USD - 1,7690

 © 2019 АТ «АП БАНК».  Всі права захищені.

Умови використання